Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Targi China International Import Expo 2021

Data wydarzenia: 05/11/2021 - 10/11/2021

Brak opisu obrazka

 

Wałbrzyska Strefa Eksportera w imieniu Polskiej Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w rekrutacji na targi China International Import Expo 2021, które odbędą się w dniach 5-10 listopada 2021 r. w Szanghaju.

Targi China International Import Expo to największe wydarzenie targowe w Chinach organizowane od 2018 r. z inicjatywy i pod patronatem samego Prezydenta Chin – Xi Jinpinga. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości. Wydarzenie skierowane jest do firm zainteresowanych eksportem produktów do Chin i znalezieniem potencjalnych chińskich dystrybutorów. Udział w wydarzeniu stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy w Chinach. W zeszłorocznej edycji targów CIIE ponad 400 000 zwiedzających miało okazję zapoznać się z produktami zagranicznych wystawców.

W związku z powyższym, pragniemy zaprosić polskich przedsiębiorców do uczestnictwa w targach, poprzez prezentację ich produktów w ramach wspólnych stoisk branżowych: kosmetycznego, spożywczego oraz nowych technologii. Każda z zainteresowanych polskich firm będzie również miała możliwość odbyć dedykowane spotkania z potencjalnymi chińskimi partnerami biznesowymi.

Ze względu na istniejące ograniczenia w podróżowaniu PAIH S.A. rekomenduje, aby podmioty zainteresowane uczestnictwem w Targach posiadały Reprezentantów Wystawcy na terenie Chińskiej Republiki Ludowej lub przedstawiły inne alternatywne rozwiązanie umożliwiające im udział w Targach.

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie chęci udziału w ww. imprezie targowej za pomocą formularza rejestracyjnego do 16 lipca 2021 r.

Rejestracja

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt do p. Barbary Bujny, Kierownika Regionu Centrum Eksportu PAIH S.A.

Barbara Bujny
Kierownik Regionu
Centrum Eksportu
k. +48 600 326 461
e.
www.paih.gov.pl

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1