Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

SKC Haas Polska i ZPAS – NET Gwiazdami Binzesu 2014

Firma SKC Haas Polska działająca na terenach Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej została zwycięzcą plebiscytu Gwiazdy Biznesu w kategorii „Biznes Odpowiedzialny Społecznie”. Drugie miejsce wśród „Średnich firm” zajął ZPAS – NET.


Była to pierwsza odsłona plebiscytu biznesowego nagradzającego firmy, które wyróżniają się na tle mapy gospodarczej Dolnego Śląska. Do konkursu zgłosiło się 60 podmiotów, które rywalizowały w sześciu kategoriach: mikro, mała oraz średnia firma, a także „Pierwszy biznes”, „Samorząd przyjazny biznesowi” i „Biznes odpowiedzialny społecznie”.

Wśród laureatów znalazły się dwie firmy działające na terenach wałbrzyskiej strefy. W kategorii „Średnia firma” drugie miejsce zajął ZPAS – NET. Zakłady w Nowej Rudzie zajmują się produkcją szaf dostępowych wraz z wyposażeniem energetycznym.

Zwycięzcą kategorii „Biznes odpowiedzialny społecznie” została firma SKC Haas Polska. Producent folii do ekranów LCD działa w Dzierżoniowie od 6 lat. Południowo – koreańska firma kieruje się kodeksem postępowania w biznesie, który opiera się na uczciwości, etyce i szacunku dla pracowników, kontrahentów i lokalnej społeczności.

Spółka „INVEST-PARK” była współorganizatorem plebiscytu. Prezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Barbara Kaśnikowska brała udział w obradach kapituły. Wręczyła również nagrodę zwycięzcy kategorii „Mała firma” – spółce Geotrade z Wrocławia. Organizatorem konkursu był Fundusz Regionu Wałbrzyskiego i portal naszbiznes24.pl.

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1