Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

I Kongres Forum Hurtowe – biznes, kontakty, perspektywy

Już 24 września w Jedlinie Zdroju odbędzie się najważniejsze tegoroczne spotkanie biznesowe w regionie – I Kongres Forum Hurtowe. Wydarzenie dedykowane przedsiębiorcom, hurtownikom, eksporterom i importerom poświęcone będzie dyskusji na temat: „Handel międzynarodowy – sposoby konkurowania na rynkach globalnych – szanse i zagrożenia”.

I Kongres Forum Hurtowe ma na celu stworzenie platformy wymiany idei i doświadczeń związanych z wchodzeniem polskich firm na rynki zagraniczne oraz wytyczenie nowych kierunków rozwoju MŚP w Polsce i na Świecie. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele świata nauki, polityki i biznesu, w tym: Ilona Antoniszyn-Klik (Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki), Andrzej Kosiór (Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego), Robert Motyka (Idea Money), Witold Anusz (Business Challenger), Teodor Stępa (Wiceprezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej “INVEST-PARK”) Krystian Opalla, (Dyrektor Regionu w Coface). Kongres został objęty honorowym patronatem Ministra Gospodarki.

I Kongres Forum Hurtowe to dla dolnośląskich przedsiębiorców realna szansa pozyskania nowych Partnerów Biznesowych, poszerzenia zasięgu działań oraz uzyskania realnego wpływu na rozwój rynku MŚP na Dolnym Śląsku. Szczegółowe informacje: www.kongres.forumhurtowe.pl

Forum Hurtowe - zaproszenie

 

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1