Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Rozmawiali o gospodarce

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST–PARK” od lat organizuje rocznie kilkadziesiąt konferencji, spotkań i seminariów z przedsiębiorcami. Większość z nich ma na celu aktywizowanie polskich firm do rozwoju i podejmowania kolejnych wyzwań biznesowych.

Aby pomóc w nawiązaniu nowych kontaktów i przedstawić ofertę specjalnych stref ekonomicznych zorganizowano w Jaworze spotkanie lokalnych menadżerów. Gościem specjalnym była Ilona Antoniszyn-Klik, wiceminister gospodarki, która jest inicjatorką wielu projektów gospodarczych, w tym m.in. Projektu S-3.

– Chcemy poznać obserwacje, pomysły i doświadczenia związane z wyzwaniami jakie wiążą się z prowadzeniem biznesu w Polsce. Głos przedsiębiorców jest niezmiernie ważny w kreowaniu i planowaniu kolejnych działań, zwłaszcza w obliczu rozwijającego się Projektu S-3, który znacznie wpłynie na rozwój zarówno Jawora, jak i pozostałych miejscowości zlokalizowanych wzdłuż tej trasy – mówił podczas spotkania Teodor Stępa, wiceprezes wałbrzyskiej strefy.

W spotkaniu wzięli udział przedsiębiorcy z Jawora i okolic, przedstawiciele trzech specjalnych stref ekonomicznych, reprezentanci banków oraz samorządowcy.

– Bez wspólnej rozmowy samorządowców, przedstawicieli otoczenia biznesu i małych i średnich przedsiębiorstw, nie ma możliwości aby w pełni rozmawiać o gospodarce. Takie spotkania są doskonałą okazją do tego, żeby się poznać, wymienić doświadczeniami i wspólnie szukać rozwiązań – twierdzi Ilona Antoniszyn-Klik.

Kolejne spotkanie lokalnych menadżerów zaplanowane jest na 21 października w Głogowie.

DSC_0634 DSC_0632 DSC_0643

 

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1