Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zapraszmay na targi motoryzacyjne TAIPEI AMPA 2016

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Taiwan Trade Center Warsaw zapraszają do udziału w misji handlowej na targi TAIPEI AMPA 2016 – jedne z wiodących targów motoryzacyjnych Azji.

Targi TAIPEI AMPA 4w1 stały się kluczową platformą pozyskiwania części samochodowych, zapewniając jakość i innowacyjne produkty, a także oferując niestandardowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów z całego świata. TAIPEI AMPA zrzesza wiele globalnych korporacji, a także setki większych i mniejszych firm działających w branży motoryzacyjnej.

Targi składają się z 4 komplementarnych części: Międzynarodowych Targów Części Samochodowych i Akcesoriów Samochodowych (TAIPEI AMPA 2016), Międzynarodowych Targów Elektroniki Samochodowej (AUTOTRONICS TAIPEI 2016), Międzynarodowych Targów Motocyklowych (MOTORCYCLE TAIWAN 2016) oraz Międzynarodowych Targów Pojazdów Elektrycznych (EV TAIWAN), które odbędą się w Tajpej, w dniach 6-9 kwietnia 2016 r.

Tegoroczna impreza odbędzie się w Taipei World Trade Centre NANGANG Exhibition Hall. Targi Taipei AMPA 2016 to przede wszystkim:

 • Profesjonalne targi B2B
 • Najlepsza platforma zakupów części samochodowych na aftermarket
 • Ponad 1400 firm motoryzacyjnych z 22 państw na ponad 3,800 stoiskach
 • Ponad 43,000 odwiedzających z ponad 130 państw (liczba stale wzrasta)
 • Seria profesjonalnych, branżowych wystąpień i seminariów dających lepszy wgląd w przyszłość motoryzacji
 • Ponad 1,100 spotkań handlowych B2B

 
Targi skierowane są do przedstawicieli firm z branży samochodowej. Wśród głównych grup wystawianych produktów znajdują się m.in.:

– samochodowe części zamienne, części nadwozia i podwozia, karoserie samochodowe, części silników oraz osprzęt, części do pojazdów elektrycznych, układy hamulcowe, układy chłodzenia, układy sterowania, układy zawieszenia, układy wydechowe, oświetlenie, koła, opony, części gumowe oraz z tworzyw sztucznych, części elektryczne, elektronika i akcesoria samochodowe, oprzyrządowanie, narzędzia i wyposażenie warsztatu, klimatyzacja, zabezpieczenia, kosmetyka samochodowa i tuning oraz wiele innych.

UDZIAŁ W MISJI:

 • Każdy z uczestników misji będzie miał możliwość m.in.:
 • bezpośrednich spotkań z tajwańskimi przedsiębiorcami, zaaranżowanymi wcześniej w oparciu o wskazania uczestników misji,
 • uczestnictwa w licznych imprezach towarzyszących (seminaria),
 • istnieje także możliwość umówienia indywidualnych spotkań i wizyt w miejscowych firmach (w przypadku wyrażenia zainteresowania przez firmy biorące udział w misji organizator skontaktuje się z tajwańskimi przedsiębiorcami w celu zaaranżowania takich wizyt).

 
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: Enterprise Europe Network

Dodatkowych informacji udziela:
Wojciech Chatys
Departament Promocji Gospodarczej
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
tel.: +48 22 432 8547
Email:

 

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

 • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1