Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Rewitalizacja Wałbrzycha – nabór propozycji projektów

w związku z przystąpieniem Gminy Wałbrzych do sporządzenia Gminnego Programu Rewitalizacji Wałbrzycha na lata 2016-2025 zachęcamy do zgłaszania propozycji projektów rewitalizacyjnych. Termin naboru został przedłużony i upływa 22.07.2016 r.

Uzyskane od Państwa propozycje projektowe będą pomocne w opracowaniu programu rewitalizacji oraz pozwolą na podjęcie wszechstronnych działań, ukierunkowanych na wyprowadzenie ze stanu kryzysowego wyznaczonych podobszarów rewitalizacji – Białego Kamienia, Starego Zdroju, Śródmieścia, Sobięcina, Nowego Miasta oraz Podgórza.

Propozycje projektów do Gminnego Programu Rewitalizacji należy składać poprzez wypełnienie odpowiedniego FORMULARZA, udostępnionego na stronie:

Rewitalizacja Wałbrzycha

Zachęcamy do składania propozycji Państwa działań, planowanych do realizacji na podobszarach rewitalizacji Wałbrzycha i przyczyniających się do poprawy jakości życia ich mieszkańców.

Z Uchwałą Nr XIX/285/2016 Rady Miejskiej Wałbrzycha w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji miasta Wałbrzycha z dnia 29.03.2016 roku można zapoznać się pod linkiem: uchwała

 

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1