Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Gazela Biznesu dla Gpi Poland po raz pierwszy!

Od dziś słowo gazela nabiera w Gpi Poland innego znaczenia. Firma, działająca w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej “INVEST-PARK” w Skarbimierzu znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw.

Zdobyty tytuł Gazeli Biznesu 2020 to więcej niż nominacja i niewątpliwy sukces, jaki osiągnęło Gpi w przeciągu kilku lat. Dziś firma jest w gronie najlepszych przedsiębiorstw w Polsce i zajmuje 4 miejsce w województwie opolskim.

Gpi to jedyny producent zbiorników nierdzewnych, który w tak krótkim czasie zaznaczył swoją pozycję w branży. Sam fakt otrzymania Gazeli Biznesu jest oznaką, że Gpi rozwija się bardzo szybko. Przypomnijmy, że w 2020 roku otwarto drugą fabrykę w Skarbimierzu, utrzymując również drugi zakład produkcyjny w Brzegu przy ul. Cegielnianej.

Firma stale rozwija się, poszukuje nowych pracowników, mimo załamania na rynku pracy.

Wymagania

Gazela Biznesu to firma, która działa co najmniej od 2017 roku i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. Warunkiem nominacji jest wzrost przychodów w ostatnich trzech latach, brak straty oraz udostępnienie danych finansowych, które umożliwiają weryfikację.

W 21 edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4 733 firmy z całej Polski.

Prestiżowy ranking Gazele Biznesu z Gpi Poland

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce, organizowany od 2000 roku przez portal Puls Biznesu.

Udział w rankingu jest bezpłatny, a obecność w nim oznacza, że firma nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest również transparentna.

Więcej informacji o Gpi Poland oraz oferty pracy znajdziesz na www.gpi-tanks.pl

 

Brak opisu obrazka

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1