Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Co oznacza RODO dla przedsiębiorcy?

Data wydarzenia: 28/04/2021 10:00 - 12:30

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna “INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią TLA zaprasza na bezpłatne webinarium: Co oznacza RODO dla przedsiębiorcy?

Spotkanie odbędzie się 28 kwietnia 2021 r. od 10:00 do 12:30.

Proszę o rozpowszechnienie zaproszenia w państwa organizacji wśród osób odpowiedzialnych za różne obszary działania przedsiębiorstwa.

Agenda spotkania:

  1. Kształt i cel wprowadzonych regulacji
  2. Podstawowe pojęcia z zakresu ochrony danych osobowych
  3. Zasady przetwarzania danych osobowych
  4. Sytuacje gdzie mają zastosowanie przepisy o ochronie danych osobowych
  5. Dane wrażliwe – kiedy trzeba zachować szczególną ostrożność
  6. Sankcje za naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Izabela Mendyk-Pichur – Radca Prawny
Partner w Kancelarii TLA, radca prawny wpisany na listę prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w wiodących kancelariach prawniczych we Wrocławiu oraz prowadząc własną praktykę prawniczą. Uzyskała certyfikat doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu organizowanym przez GPW w Warszawie S.A. Orzekała jako arbiter przy Stałym Sądzie Arbitrażowym działającym przy jednym z biur finansowych we Wrocławiu. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie autorskim oraz prawie handlowym i gospodarczym. Uczestniczyła w obsłudze prawnej i korporacyjnej spółek notowanych na GPW, spółek świadczących usługi ecommerce, firm budowlanych i deweloperskich. Ma na swoim koncie pomyślnie rozstrzygnięte spory przed Sądem Najwyższym.

 Łukasz Pyjek – Konsultant / Aplikant radcowski
Starszy Konsultant w Kancelarii TLA, od 2019 r jest aplikantem radcowskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach w Toruniu i we Wrocławiu Specjalizuje się w zagadnieniach prawa pracy i ochrony danych osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem zbiorowego prawa pracy, ustania i regulowania stosunku pracy, a także procesów przetwarzania danych osobowych w przedsiębiorstwie. W toku studiów, jak również podczas odbywania aplikacji uczestniczył m. in. w realizowaniu licznych projektów z zakresu prawa spółek oraz szeroko pojętego prawa cywilnego, a także pomagał rozwiązywać liczne problemy prawne pojawiające się w toku prowadzenia działalności gospodarczej.

REJESTRACJA

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1