Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Status MŚP w kontekście orzecznictwa i praktyk instytucji pośredniczących

Data wydarzenia: 19/11/2020 10:00 - 12:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna “INVEST-PARK” wspólnie z Compliance Partners Szpytka sp.k. zaprasza na bezpłatne webinarium:

Status MŚP w kontekście orzecznictwa i praktyk instytucji pośredniczących, które odbędzie się 19 listopada br. o godzinie 10:00.

Agenda spotkania:

  1. Definicja MŚP w prawie unijnym i polskim. Oświadczenie o spełnianiu kryteriów MŚP i jego skutki –  wątpliwości Klientów.
  2. Orzecznictwo ETS i decyzje Komisji Europejskiej w zakresie ustalania statusu MŚP oraz interpretacje IZ – najciekawsze case study.
  3. Wpływ i skutki zmiany statusu MŚP w toku realizacji projektu w szczególności zmiany własnościowe, przekształcenia – problemy praktyczne.
  4. Prawidłowość zawierania umów o dofinansowanie Projektów i wypowiadania tych umów na różnych etapach realizacji z powodu niespełniania przez Beneficjentów kryteriów deklarowanego statusu MŚP.
  5. Zakres kontroli i podmioty uprawnione do badania kryteriów spełniania MŚP.
  6. Prawne konsekwencje błędnego określenia statusu MŚP przez przedsiębiorstwo.

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Anna Ulewicz – posiada bogate doświadczenie w zakresie reprezentowania klientów w sporach sądowych w sprawach gospodarczych, cywilnych oraz prawa pracy. Doradza przedsiębiorcom w prowadzeniu bieżącej działalności gospodarczej. Zapewniała doradztwo przy infrastrukturalnych i budowlanych projektach inwestycyjnych. Wspiera przedsiębiorców przy planowaniu i realizacji projektów strategicznych (M&A, przekształcenia, transakcje obejmujące obrót udziałami). Posiada wieloletnie doświadczenie związane z bieżącym doradztwem korporacyjnym na rzecz spółek. Ponad 10 lat doświadczenia w kancelariach prawnych i jako prawnik in-house.

REJESTRACJA

 

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1