Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wyzwania Łukasiewicza – najkrótsza droga przedsiębiorstw do innowacji

Data wydarzenia: 21/01/2021 10:30 - 12:30

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna “INVEST-PARK” wspólnie z przedstawicielem SIECI BADAWCZEJ ŁUKASIEWICZ zaprasza na bezpłatne webinarium:

Wyzwania Łukasiewicza – najkrótsza droga przedsiębiorstw do innowacji, które odbędzie się 21 stycznia br. o godzinie 10:30.

W trakcie webinaru przedstawimy sposób w jaki Łukasiewicz może wyjść naprzeciw wymaganiom przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia prac B+R, budowy konsorcjów projektowych oraz dostępu do unikatowych komplementarnych kompetencji i infrastruktury zlokalizowanych w 32 instytutach w całym kraju. Sieć Badawcza Łukasiewicz to trzecia pod względem wielkości w Europie i największa organizacja badawcza w Polsce. Dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. W procesie Wyzwań Łukasiewicza w zaledwie 15 dni proponujemy przedstawienie pomysłu na rozwiązanie problemu technologicznego. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie https://lukasiewicz.gov.pl/biznes/, ale także w ponad 50 lokalizacjach: Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę. Potencjał Łukasiewicza skupia się wokół takich obszarów badawczych jak: zdrowie, inteligentna mobilność, transformacja cyfrowa oraz zrównoważona gospodarka i energia.

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Jakub Kaczmarski – Kierownik Obszaru Innowacji w Łukasiewiczu, Lider Grup Badawczych Łukasiewicza.

Odpowiada za budowanie konsorcjów oraz projektowanie i koordynację procesów mających na celu intensyfikację prowadzenia projektów B+R realizowanych przez przedsiębiorstwa i instytuty Łukasiewicza. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Doktorat z elektroniki ciała stałego (wyróżniony przez Prezesa Rady Ministrów). Stypendium Ministra Rozwoju dla najlepszych doktorantów. Ponad 25 publikacji z listy JCR cytowanych ponad 200 razy). TOP25 polskich innowatorów wg. MyCompany.

REJESTRACJA

 

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1