Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zróbmy razem biznes: Polska-Filipiny – możliwości i perspektywy współpracy gospodarczej.

Data wydarzenia: 08/04/2021 10:00 - 12:00

Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Republiki Filipin w Polsce zapraszają do udziału w Seminarium Biznesowym on-line: Zróbmy razem biznes: Polska-Filipiny – możliwości i perspektywy współpracy gospodarczej.
Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia 2021r. (czwartek) w godz 10.00 -12.00.

Spotkanie jest organizowane w ramach programu KIG: Zróbmy razem biznes, które ma na celu rozszerzenie kontaktów gospodarczych z partnerami zagranicznymi w tym stowarzyszonymi w izbach handlowych i organizacjach biznesowych na Filipinach.

W kolejnych miesiącach program ten będzie kontynuowany również w formie spotkań handlowych on-line w formule business to business, przygotowywanych przez KIG z naszymi partnerami filipińskimi – do udziału w których, bardzo Państwa zachęcamy.

Seminarium ma na celu nie tylko zaprezentowanie najbardziej aktualnych informacji i perspektyw współpracy z rynkiem filipińskim w czasie post pandemicznym ale również umożliwienie interaktywnej dyskusji na czacie, podczas której będzie okazja do wzajemnej wymiany pytań i opinii dotyczących warunków, perspektyw i barier prowadzenia biznesu z Filipinami.

W spotkaniu ze strony filipińskiej wezmą udział m.in: Pan Ireneo V. Vizmonte, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Handlu, Pani Leah M.Basinang-Ruiz, Ambasador, Pani Athea Antonio Radca Handlowy, Pan Benedicto V. Yujuico, Prezes Filipińskiej Izby Przemysłowo Handlowej, którzy zaprezentują aktualną informację dotyczącą stanu gospodarki swojego kraju oraz możliwości zacieśnienia współpracy gospodarczej i handlowej pomiędzy naszymi krajami – widziane z perspektywy filipińskiej oraz eksperci i praktycy – przedstawiciele firm polskich, którzy od lat współpracują z Filipinami.

W spotkaniu weźmie również udział Pan Rafał Owczarek, Przedstawiciel biura PAIH-u w Manili, który podzieli się informacjami i spostrzeżeniami dot. uwarunkowań prowadzenia biznesu na Filipinach, a które mogą być istotne z punktu widzenia polskich przedsiębiorców.

Seminarium będzie prowadzone w j. angielskim.

Rejestracja

 

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1