Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zróbmy razem biznes: Polska-Wietnam – możliwości i perspektywy współpracy gospodarczej w sektorze rolno-spożywczym oraz przetwórstwa spożywczego.

Data wydarzenia: 27/05/2021 09:30 - 12:30

Krajowa Izba Gospodarcza wraz z Wietnamską Agencją Promocji Handlu, Ministerstwa Handlu VIETRADE oraz Ambasadą Wietnamu w Polsce zapraszają do udziału w Seminarium Biznesowym i Rozmowach handlowych on-line: Zróbmy razem biznes: Polska-Wietnam – możliwości i perspektywy współpracy gospodarczej w sektorze rolno-spożywczym oraz przetwórstwa spożywczego.

Spotkanie odbędzie się 27 maja 2021 (czwartek) w godz. 9.30-12.30

Spotkanie jest organizowane w ramach programu KIG: Zróbmy razem biznes, które ma na celu rozszerzenie kontaktów gospodarczych z partnerami zagranicznymi w tym stowarzyszonymi w izbach handlowych i organizacjach biznesowych w Wietnamie a także umożliwienie firmom z obu krajów spotkań handlowych on-line w formule business to business – do udziału w których, bardzo Państwa zachęcamy.

Celem seminarium jest zaprezentowanie najbardziej aktualnych informacji i perspektyw współpracy z rynkiem wietnamskim w czasie post pandemicznym jak również umożliwienie interaktywnej dyskusji na czacie, podczas której będzie okazja do wzajemnej wymiany pytań i opinii dotyczących warunków, perspektyw i barier prowadzenia biznesu pomiędzy naszymi krajami. Po krótkiej części seminaryjnej przewidziane są rozmowy handlowe on-line.

Dużą wagę organizatorzy spotkania przywiązują do aranżacji spotkań bezpośrednio pomiędzy firmami, proponując udział w tzw. panelach rozmów biznesowych, w trakcie których będzie możliwość krótkiej prezentacji swojej oferty partnerowi zagranicznemu on-line. W spotkaniu ze strony wietnamskiej wezmą udział przedstawiciele VIETRADE – Agencji Promocji Handlu Ministerstwa Handlu Wietnamu, Ambasady Socjalistycznej Republiki Wietnamu w Polsce, którzy zaprezentują aktualną informację dotyczącą stanu gospodarki swojego kraju oraz możliwości zacieśnienia współpracy gospodarczej i handlowej pomiędzy naszymi krajami – widziane z perspektywy wietnamskiej oraz eksperci i praktycy – przedstawiciele firm polskich oraz wietnamskich, którzy od lat współpracują z rynkiem polskim i wietnamskim.

Seminarium będzie prowadzone w j. polskim/angielskim/wietnamskim, na platformie Zoom.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20.05.2021

REJESTRACJA

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1