Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

INVEST-PARK pobudza przedsiębiorczość

Kto może zainwestować w specjalnej strefie ekonomicznej oraz jakich pracowników poszukują zakłady już w niej działające – na te pytania znaleźli odpowiedź uczestnicy Światowego Dnia Przedsiębiorczości.

Ponad 60 studentów oraz uczniów gościło w siedzibie wałbrzyskiej strefy.  W WSSE „INVEST-PARK” działa obecnie ponad 170 firm, z czego około 40% to przedstawiciele średnich, małych, a nawet mikro przedsiębiorstw. Ulgi Podatkowe, które umożliwia strefa ekonomiczna są większe dla przedstawicieli sektora MŚP. Możliwe, że wśród uczestników Tygodnia Przedsiębiorczości znaleźli się przyszli inwestorzy strefowi.

Firmy działające w WSSE poszukują wykwalifikowanych pracowników – absolwentów szkół technicznych i zawodowych. Młodzież dowiedziała się, które umiejętności są szczególnie cenione przez przedsiębiorców, co może pomóc w wybraniu dalszej drogi zawodowej.

Co roku, podczas Tygodnia Przedsiębiorczości organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki.

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Tel. 74 664 91 64
Strona www: invest-park.com.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1