Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zarząd

Skład Zarządu Spółki:

Brak opisu obrazka
Artur Siennicki, Prezes ZarząduArtur Siennicki absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył Executive Master of Business Administration w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie oraz Akademię Controllingu w Poznaniu na kierunku Nowoczesny Controlling i Controlling Inwestycji, a także studia  menedżerskie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Posiada certyfikat z Kaizen. Odbył szkolenie z zakresu filozofii Lean Managment.

Ukończył szereg szkoleń specjalistycznych m.in z negocjacji, zarządzania i finansów m.in. w zakresie obsługi inwestora, finansów w projekcie, kierowania i budowania efektywnego zespołu, coachingu. Posiada certyfikat z Zarządzania Projektami w oparciu o Project Management Institute, Utrzymania relacji z inwestorami w różnych warunkach rynkowych oraz Zarządzania zmianą w kontekście inteligencji emocjonalnej EQ.

Posiada, ponad 16-letnie doświadczenie menedżerskie w branży Fast Moving Consumer Goods, motoryzacyjnej i zbrojeniowej, w tym przez ostatnie 6 lat pełnił funkcję dyrektora zarządzającego i prezesa zarządu.

Prywatnie pasjonat tenisa ziemnego, motoryzacji i sportów zimowych oraz sztuki walki Wing Tsun Kuen Kung Fu.


Pawel Kurtasz_squer
dr inż. Paweł Kurtasz, Wiceprezes ZarząduDoktor nauk technicznych na Wydziale Elektroniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej. Absolwent studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA) ukończonych z wyróżnieniem za jakość projektów wdrożeniowych w zakresie HR, finansów, marketingu oraz zarządzania sprzedażą i projektami. Były prezes INVEST-PARK DEVELOPMENT wchodzącej w skład grupy kapitałowej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Współzałożyciel oraz były prezes spółki BSSTC.PL zajmującej się systemami bezpieczeństwa ruchu lotniczego i drogowego oraz teleinformatycznymi. Prezes Fundacji Edukacyjnej Collegium Nobilium Opoliense działającej non-profit. Prywatnie pasjonat lotnictwa, szybownictwa i trekkingu.

 

Zasady reprezentacji:

Do składania oświadczeń w imieniu Spółki wymagane jest współdziałanie dwóch członków Zarządu lub jednego członka Zarządu z prokurentem. Jeżeli Zarząd jest jednoosobowy, do składania oświadczeń w imieniu Spółki uprawniony jest jeden Członek Zarządu. Wszelkie sprawy związane z prowadzeniem spraw Spółki, nie zastrzeżone przepisami prawa lub postanowieniami Umowy Spółki dla Zgromadzenia Wspólników lub Rady Nadzorczej, należą do kompetencji Zarządu.

Szczegółowe kompetencje Zarządu określa umowa spółki.

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1