Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zarząd

Skład Zarządu Spółki:

PiotrSosinski_StronaWWW

dr Piotr Sosiński, Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, doktor nauk prawnych. Jako radca prawny prowadził obsługę spółek prawa handlowego, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji kultury. Jest adiunktem w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu. Był wiceprezydentem Wałbrzycha i radnym Województwa Dolnośląskiego. Odbył stypendia naukowe fundacji KAAD w Monachium i Bonn. Kierował spółką giełdową Interferie SA.

 

KamilZielinski_stronaWWW


Kamil Zieliński, Wiceprezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Warszawskiego, z wykształcenia ekonomista i analityk. Prowadził firmę consultingową w zakresie doradztwa gospodarczego, projektów inwestycyjnych oraz strategii rozwojowych. Kierował administracją rządową w województwie, jako Wicewojewoda Dolnośląski w latach 2015-2019. Współtworzył i realizował projekty finansowane ze środków publicznych – krajowych, jak i europejskich. Inicjował działalność wielu organizacji non profit w całej Polsce, działających na rzecz rozwoju przedsiębiorczości społecznej i walki z wykluczeniem społecznym. Wykładowca, szkoleniowiec i trener.Szczęśliwy tato trójki dzieci i fan motorsportu.

 

Krzysztof Drynda Wiceprezes WSSE
Krzysztof Drynda, Wiceprezes Zarządu

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej i studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA). Od 2016 roku członek zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”. Były doradca ministra ds. gospodarki. W przeszłości związany z sektorem finansowym, prowadził także własną działalność gospodarczą w tym obszarze. Aktywny działacz organizacji pozarządowych oraz samorządu lokalnego miasta Opole. Odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi RP. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci. Pasjonat gór oraz podróży.

 

Zasady reprezentacji:

Do składania oświadczeń w imieniu Spółki wymagane jest współdziałanie dwóch członków Zarządu lub jednego członka Zarządu z prokurentem. Jeżeli Zarząd jest jednoosobowy, do składania oświadczeń w imieniu Spółki uprawniony jest jeden Członek Zarządu. Wszelkie sprawy związane z prowadzeniem spraw Spółki, nie zastrzeżone przepisami prawa lub postanowieniami Umowy Spółki dla Zgromadzenia Wspólników lub Rady Nadzorczej, należą do kompetencji Zarządu.

Szczegółowe kompetencje Zarządu określa umowa spółki.

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1