Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zarząd

Skład Zarządu Spółki:

 

ArturSiennicki_stronaWWW

Artur Siennicki, Prezes Zarządu

Artur Siennicki ukończył Akademię Controllingu w Poznaniu na kierunku Nowoczesny Controlling i Controlling Inwestycji, a także studia Executive Master of Business Administration w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie i studia menedżerskie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Posiada certyfikat z Kaizen Basics. Odbył szkolenie z zakresu filozofii Lean Managment zgodnie z programem studiów menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Ukończył szkolenia specjalistyczne z negocjacji, zarządzania i finansów m.in. w zakresie obsługi inwestora, finansów w projekcie, kierowania i budowania efektywnego zespołu z elementami coachingu oraz rozwiązywania konfliktów. Posiada certyfikat z Zarządzania Projektami w oparciu o Project Management Institute, Utrzymania relacji z inwestorami w różnych warunkach rynkowych oraz Zarządzania zmianą w kontekście inteligencji emocjonalnej EQ. Uczestniczył w międzynarodowych szkoleniach firmowych w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Posiada bogate, ponad 15-letnie doświadczenie menedżerskie w branży Fast Moving Consumer Goods, motoryzacyjnej i zbrojeniowej, w tym przez ostatnie 5 lat pełnił funkcję dyrektora zarządzającego i prezesa zarządu.

Pasjonat tenisa ziemnego, podróży i Wing Tsun Kuen Kung Fu. Mieszkaniec perły uzdrowiskowej Dolnego Śląska – Szczawna-Zdroju. Żonaty, dwoje dzieci: córka i syn.

 


KamilZielinski_stronaWWW

Kamil Zieliński, Wiceprezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Warszawskiego, z wykształcenia ekonomista i analityk. Prowadził firmę consultingową w zakresie doradztwa gospodarczego, projektów inwestycyjnych oraz strategii rozwojowych. Kierował administracją rządową w województwie, jako Wicewojewoda Dolnośląski w latach 2015-2019. Współtworzył i realizował projekty finansowane ze środków publicznych – krajowych, jak i europejskich. Inicjował działalność wielu organizacji non profit w całej Polsce, działających na rzecz rozwoju przedsiębiorczości społecznej i walki z wykluczeniem społecznym. Wykładowca, szkoleniowiec i trener.Szczęśliwy tato trójki dzieci i fan motorsportu.

 


Pawel Kurtasz_squer

dr inż. Paweł Kurtasz, Wiceprezes Zarządu

Doktor nauk technicznych na Wydziale Elektroniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej. Absolwent studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA) ukończonych z wyróżnieniem za jakość projektów wdrożeniowych w zakresie HR, finansów, marketingu oraz zarządzania sprzedażą i projektami. Były prezes INVEST-PARK DEVELOPMENT wchodzącej w skład grupy kapitałowej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Współzałożyciel oraz były prezes spółki BSSTC.PL zajmującej się systemami bezpieczeństwa ruchu lotniczego i drogowego oraz teleinformatycznymi. Prezes Fundacji Edukacyjnej Collegium Nobilium Opoliense działającej non-profit. Prywatnie pasjonat lotnictwa, szybownictwa i trekkingu.

 

Zasady reprezentacji:

Do składania oświadczeń w imieniu Spółki wymagane jest współdziałanie dwóch członków Zarządu lub jednego członka Zarządu z prokurentem. Jeżeli Zarząd jest jednoosobowy, do składania oświadczeń w imieniu Spółki uprawniony jest jeden Członek Zarządu. Wszelkie sprawy związane z prowadzeniem spraw Spółki, nie zastrzeżone przepisami prawa lub postanowieniami Umowy Spółki dla Zgromadzenia Wspólników lub Rady Nadzorczej, należą do kompetencji Zarządu.

Szczegółowe kompetencje Zarządu określa umowa spółki.

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1