Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wyróżnienia dla lokalizacji WSSE

Siedem miast, w których działa Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna – Wrocław, Kobierzyce, Świdnica, Opole, Oława, Wałbrzych oraz Śrem zostało wysoko ocenionych w pierwszym konkursie Polish Cities of the Future 2015/16.

Wysoka pozycja miast, w których działa Wałbrzyska Strefa, to wynik nie tylko dobrej lokalizacji, uzbrojonego terenu inwestycyjnego, ale także dobrych warunków do prowadzenia działalności gospodarczej oraz działań samorządu na rzecz rozwoju gospodarczego.

FDi Magazine przeprowadził ranking Polish Cities of the Future pokazujący mocne strony miast pod względem ekonomicznym, biznesowym oraz finansowym.
Polskie miasta udowodniły swoją atrakcyjność dla bezpośrednich inwestycji zagranicznych i są konkurencyjne nie tylko na regionalnym poziomie ale również w skali globalnej. Dlatego nadszedł czas, aby porównać je ze sobą i zmierzyć ich potencjał w dynamicznie rozwijającej się Polsce.

Miasta oceniane były w sześciu kategoriach: potencjał ekonomiczny, kapitał ludzki, infrastruktura i komunikacja, przyjazne otoczenie , optymalizacja kosztów oraz strategia przyciągania inwestycji.
Do tej pory tylko miasta w Chinach były oceniane w ten sposób, ponieważ fDi Magazine skupia się na konkretnych regionach, np. w Europie lub w Amerykach.
W kategorii ogólnej Warszawa została nazwana polskim miastem przyszłości 2015/16.

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1