Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Badanie sfery B+R i potencjału Dolnego Śląska – ankieta

Zapraszamy do udziału w badaniu, które dotyczy sfery badawczo-rozwojowej, potencjału oraz znaczenia Dolnego Śląska. Zebrane dane pozwolą na lepsze formułowanie strategii innowacji oraz alokacji wsparcia na ten cel.

Dolny Śląsk – jego potencjał, rozwój, kreatywność i marka to w dużej mierze Państwa zasługa. To właśnie przedsiębiorcy, zarówno duże koncerny, jak i małe oraz średnie firmy sprawiają, że województwo dolnośląskie jest jednym z najczęściej wybieranych do życia i inwestowania regionów w Polsce. Państwa opinie są niezwykle ważne przy projektowaniu dalszego rozwoju Dolnego Śląska dlatego zapraszamy do udziału w badaniu, które przygotowała Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Liczymy, że zebrane dane pozwolą na lepsze formułowanie strategii innowacji oraz alokacji wsparcia na ten cel, zarówno na poziomie regionalnym jak i krajowym. Działalność badawczo-rozwojowa, powiązana z nią infrastruktura oraz kapitał ludzki stają się coraz silniejszym atutem aglomeracji wrocławskiej oraz całego regionu Dolnego Śląska zarówno jeżeli chodzi o rozwój firm polskich, jak i pozyskiwanie projektów inwestorów zagranicznych. Sfera B+R zaczyna być uznawana za lokalną specjalizację Wrocławia na tle innych ośrodków miejskich.

W związku z tym zapraszamy do podzielenia się Państwa doświadczeniami w poniżej ankiecie:

ANKIETA

Badanie jest poufne i realizowane przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej we współpracy z PWC i Antal International.

Wierzymy, że publikacja raportu oraz skorzystanie z zawartych w nim danych pozwoli na zainicjowanie wielu nowych i interesujących projektów i inicjatyw. Wszyscy uczestnicy badania otrzymają oczywiście raport końcowy, opracowany na podstawie zebranych wyników.

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Tel. 74 664 91 64
Strona www: invest-park.com.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1