Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Forum Polska-Portugalia-Angola-Brazylia-Mozambik – ZAPROSZENIE

Zapraszamy na Forum Polska-Portugalia-Angola-Brazylia-Mozambik, organizowane przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) w dniu 17 czerwca 2016 w siedzibie Ministerstwa Rozwoju w Warszawie. Wydarzenie jest bezpłatne.

Forum Polska-Portugalia-Angola-Brazylia-Mozambik jest skierowane do polskich przedsiębiorstw zainteresowanych inwestycjami bądź wymianą handlową z wymienionymi rynkami portugalskojęzycznymi. Głównym celem wydarzenia jest prezentacja wspomnianych rynków, możliwości współpracy biznesowej w tych krajach oraz przedstawienie przykładów polskich przedsiębiorstw, które odniosły sukces w Portugalii, Angolii, Brazylii bądź Mozambiku.

Oprócz bloków tematycznych, związanych z potencjałem inwestycyjnym krajów portugalskojęzycznych oraz studiów przypadków, podczas Forum zostanie zaprezentowana publikacja PPCC: „Działalność gospodarcza w krajach portugalskojęzycznych. Portugalia. Angola.Brazylia.Mozambik”- kompendium w języku polskim, w którym można znaleźć podstawowe informacje na temat prowadzenia biznesu w wymienionych krajach. Publikacja została przygotowana przez kancelarię prawną RFF & Associados, ufundowana przez Bank Millennium S.A. oraz wydana przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą.

Dodatkowe informacje oraz rejestracja :

Małgorzata Goreń, Operations Manager Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza
Email: gosia@ppcc.pl
Tel: 504 00 95 96

Do pobrania:

Agenda Forum

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Tel. 74 664 91 64
Strona www: invest-park.com.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1