Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Perła Polskiej Gospodarki dla WSSE

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”, po raz pierwszy w historii swej działalności, otrzymała prestiżową nagrodę Perły Polskiej Gospodarki w kategorii Perła Innowacji. Organizatorem plebiscytu jest Oficyna Wydawnicza Rynek Polski, wydawca anglojęzycznego miesięcznika ekonomicznego „Polish Market”. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 10 grudnia 2019 r. w Zamku Królewskim w Warszawie.

Jak czytamy w uzasadnieniu Kapituła doceniła WSSE „INVEST-PARK” przede wszystkim za innowacyjność prowadzonych w strefie projektów, sposób ich wdrożenia oraz wpływ na gospodarkę i społeczeństwo. Nagrodę z rąk wiceministra rozwoju Wojciecha Murdzka odebrał obecny na gali wiceprezes wałbrzyskiej strefy – Kamil Krzysztof Zieliński.

„To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie a zarazem zobowiązanie do jeszcze cięższej i bardziej wytężonej pracy na rzecz rozwoju polskiej gospodarki” – powiedział Kamil Krzysztof Zieliński. „Tym bardziej miło było nam uczestniczyć w uroczystości, ponieważ pierwsze miejsce w kategorii Perły Wielkie otrzymał Sitech – firma z naszej strefowej rodziny, działająca w wielkopolskiej Wrześni” – dodał wiceprezes Zieliński.

Plebiscyt organizowany jest od roku 2002, w tym roku miała miejsce jego 17-ta edycja. Ranking uznany jest za najbardziej prestiżowy wśród przedsiębiorstw w Polsce. Pozycja na liście rankingowej zależy nie tylko od wielkości firmy mierzonej wartością przychodów ogółem, ale również od jego efektywności, dynamiki i płynności finansowej. Ranking uznawany jest za najbardziej obiektywny sposób pozycjonowania przedsiębiorstw. Opracowany przez naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, algorytm szereguje przedsiębiorstwa posługując się międzynarodowymi wskaźnikami audytorskimi. Ogłoszenie wyników rankingu jest jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w kraju i co roku gromadzi elity środowisk politycznych, biznesowych, naukowych oraz przedstawicieli świata kultury.

Fot. Polish Market (L. Giersz)

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1