Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

METATECH GROUP inwestuje w Bolesławcu

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna INVEST-PARK (WSSE) sprzedała nieruchomość inwestycyjną w Bolesławcu. Nowym właścicielem terenu o powierzchni 1,0252 ha, została firma METATECH GROUP Sp. z o.o. spółka komandytowa z Kruszyna. Ze strony  WSSE akt notarialny podpisali: Kamil Zieliński i Krzysztof Drynda wiceprezesi WSSE a ze strony inwestora podpis złożyli: Łukasz Szłapik prezes zarządu METATECH GROUP i Jan Drozda członek zarządu spółki.

Nieruchomość zostanie zagospodarowana pod budowę zakładu produkcyjno-usługowego, w którym między innymi będą wytwarzane elementy metalowe.

METATECH GROUP jest także inwestorem programu Polska Strefa Inwestycji (PSI) i na działalność w Bolesławcu otrzymała Decyzję o wsparciu wydaną przez Kamiennogórską Specjalną Strefę Ekonomiczną Małej Przedsiębiorczości S.A. Jest to kolejny inwestor w Podstrefie Bolesławiec, która utworzona została w 2006 r. i przyciąga nowych inwestorów dzięki współpracy stref ekonomicznych z lokalnym samorządem.

Od początku istnienia w Bolesławcu specjalnej strefy ekonomicznej, zainwestowało tam 14 firm, z których część przeprowadziło kilka inwestycji. Wśród inwestorów znaleźć można firmy lokalne jak Sacher, Elektros, Kegger czy Odrapak oraz podmioty zagraniczne jak Rhenus Logistics, Hoerbiger, czy SRG Global. WSSE przygotowuje kolejne tereny inwestycyjne w Bolesławcu.

 

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Na zdjęciu od lewej: Krzysztof Drynda, wiceprezes WSSE; Kamil Zieliński, wiceprezes WSSE; Łukasz Szłapik, prezes zarządu METATECH GROUP; Jan Drozda, członek zarządu METATECH GROUP

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Tel. 74 664 91 64
Strona www: invest-park.com.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1