Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Business Mixer

Zapraszamy na Konferencję Networkingową Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST-PARK. Business Mixer 2023 we Wrocławiu bilety już dostępne.

Business Mixer Wrocław 2023

Idea Business Mixera zaczerpnięta została z formuły „speed dating”, czyli „szybkich randek” pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorcy siedzący przy okrągłych stołach po kolei prezentują swoją ofertę. Mają na to dokładnie dwie minuty.

Koniec czasu sygnalizowany jest przez dźwięk dzwonka. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, przedsiębiorcy przesiadają się do następnych stołów, by zaprezentować się kolejnym uczestnikom. To doskonała okazja na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

W ostatniej edycji Business Mixer organizowanej przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną udział wzięło 200 przedsiębiorców z całej Polski. Było to największe tego typu wydarzenie na Dolnym Śląsku, które stanowiło okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych.

W Business Mixer udział wzięły przedsiębiorstwa z 7 województw. Reprezentowali między innymi branże: motoryzacyjną, IT, AGD, budowlaną, chemiczną, farmaceutyczną, elektryczną, a także usługi doradcze, logistyczne oraz przetwórstwa metali i tworzyw sztucznych.

Celem proponowanej przez nas formuły speed dating jest pozyskanie jak największej liczby tzw. leadów – kontaktów, które pozwalają postawić kolejne kroki na drodze długotrwałej i owocnej współpracy biznesowej

Konferencja odbywa się na #TarczyńskiArena we Wrocławiu. To wielofunkcyjne i nowoczesne miejsce oferujące szeroki wachlarz możliwości. Obiekt świetnie sprawdza się nie tylko, jako arena rozgrywek piłkarskich i imprez masowych, ale również, jako miejsce bardziej kameralnych eventów. Nowocześnie wykończone i wyposażone przestrzenie Centrum Konferencyjno – Eventowego doskonale wpisują się w założenia naszej konferencji i ułatwiają zgromadzonym przedsiębiorcom skuteczny networking.

Regulamin BM

Klauzula informacyjna RODO dla Uczestników Business Mixera

Zarejestruj się klikając w grafikę:

Brak opisu obrazka

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1