Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zaproszenie – Nowa Dyrektywa o raportowaniu ESG weszła w życie! Co to oznacza dla działów HR? – webinar

Data wydarzenia: 29/02/2024 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z firmą Antal zaprasza na webinarium Nowa Dyrektywa o raportowaniu ESG weszła w życie! Co to oznacza dla działów HR? które odbędzie się 29 lutego 2024 r. w godzinach 10:00 – 12:00.

 

OPIS WEBINARU

 

Raportowanie ESG z impetem wchodzi do spółek, a to dzięki przyjętej w grudniu przez Parlament Europejski, dyrektywie CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive). Oznacza ona, że raportowanie na temat zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw będzie rozwijało się w dużych firmach i stopniowo kaskadowane zostanie na firmy małe i średnie.

Działy HR odegrają w tej transformacji istotną rolę – zarówno pod kątem odpowiedzialnego zarządzania zasobami ludzkimi, rzetelnego raportowania swoich działań jak i budowania kultury organizacyjnej wspierającej realizację celów zrównoważonego rozwoju.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom fundamentów rzetelnego raportowania zagadnień ESG oraz wskazanie na istotne zagadnienia praktyczne, które pozwolą na prawidłowe przeprowadzenie procesu w firmie. Szkolenie pomoże specjalistom z zakresu HR/EB zrozumieć współczesne uwarunkowania i wymagania, które pozwolą stać się im jeszcze lepszymi partnerami dla zarządzających biznesem.

 

AGENDA

 

 1. Wstęp
 2. Wprowadzenie do raportowania ESG
 • Co zmienia dyrektywa CSRD?
 • Czego dotyczą i będą dotyczyć regulacje związane z dyrektywą?
 1. Co firma może zyskać dzięki raportowaniu ESG?
 • Kogo interesują dane niefinansowe?
 • Wdrażanie zrównoważonego rozwoju a zyskowność biznesu
 1. Rola HR w kontekście zmian związanych z ESG
 • Kluczowa rola HR w strategii „S” w ESG
 • Jakie wskaźniki, polityki i procedury będą musiały raportować działy HR
 • HR-owy must-have w transformacji ESG
 • Jak zaangażować pracowników i aktywnie włączyć do zmian
 • Najlepsze programy wellbeingowe i kultura organizacyjna
 1. Potrzeby rynku pracy a ESG
 • Wyniki badań
 • Dyrektywa CSRD: nowe role, wyzwania i perspektywy
 • Zrównoważone przywództwo – oczekiwania  wobec liderów
 • Jak radzić sobie z luką kompetencyjną? Case study Antal

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Karolina Woldańska

Corporate Communication & Sustainability Expert, Antal Polska

blisko 10 lat współpracuje z największymi firmami na polskim rynku jako doradca, wspierając je w realizacji strategii CSR, komunikacji korporacyjnej, komunikacji wewnętrznej, raportowaniu pozafinansowym, stosowaniu nowoczesnych narzędzi komunikacji i zaangażowania kluczowych interesariuszy. Realizowała projekty konsultacyjno-badawcze (w tym konsultacje społeczne, konsultacje dot. planów infrastrukturalnych, projekty ekologiczne). Wspiera organizacje zajmujące się rynkiem pracy w realizacji strategii employer branding, CSR oraz D&I

 

Roman Zabłocki

Business Unit Director. Engineering & Operation, Antal Polska

absolwent Uniwersytetu Warszawskiego specjalizacja Andragogika, a także podyplomowych studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od ponad 10 lat odpowiedzialny jest za procesy rekrutacyjne, analizy i doradztwo HR w zakresie stanowisk średniego i wyższego szczebla w firmach produkcyjnych z takich branży jak: spożywcza, opakowaniowa, motoryzacyjna i lotnicza czy przemysł ciężki. Z firmą Antal związany od 2008 roku. W latach 2013-2015 odpowiedzialny z start-up szwajcarskiej firmy rekrutacyjnej. Od maja 2015 roku pełni¸ funkcję menedżera zespołu Engineering & Operations. W 2020 wraz z awansem na stanowisko dyrektora objął odpowiedzialność również za obszar Sales & Marketing. Dobre rozeznanie specyfikacji branży a także procesów produkcyjnych i zakupowych pozwala konsultantowi na znalezienie odpowiednich kandydat—w nawet na bardzo specyficzne stanowiska. Są to m.in.  główni technolodzy, inżynierowie procesu, metalurdzy, kierownicy i specjaliści działów zakupów, kierownicy projektów, kierownicy R&D, estymatorzy kosztów.

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/nowa-dyrektywa-o-raportowaniu-esg-weszla-w-zycie-co-to-oznacza-dla-dzialow-hr-/register?_gl=1*1wuy7bs*_ga*MTEyMjY3OTI5MC4xNjk1Mjg4NDU1*_ga_K7H94QHX99*MTcwNzEzOTM2NC4yNjEuMS4xNzA3MTM5NjQ2LjUwLjAuMA..

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Tel. 74 664 91 64
Strona www: invest-park.com.pl

Godziny otwarcia

 • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1