Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

ARP S.A. i BGK S.A. – skuteczne finansowanie dla firm

Data wydarzenia: 23/03/2021 10:00 - 12:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. i Bankiem Gospodarstwa Krajowego S.A. zaprasza na bezpłatne webinarium: ARP S.A. i BGK S.A. – skuteczne finansowanie dla firm.

Spotkanie odbędzie się 23 marca br. o godzinie 10:00.

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców i dotyczy finansowania inwestycji, nowych technologii, wsparcia ARP w ramach tarczy antykryzysowej oraz finansowania handlu zagranicznego.

Agenda spotkania:

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

  • Warunki pożyczek inwestycyjnych ARP dla przedsiębiorców
  • Produkty Tarczowe ARP
  • ARP Faktoring – finansowanie handlu zagranicznego

Bank Gospodarstwa Krajowego S.A.

  • Kredyt Inwestycyjny,
  • Kredyt na innowacje technologiczne,
  • Finansowanie handlu zagranicznego.

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Monika Konofał – Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców we Wrocławiu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Ekonomistka i menedżerka z ponad 12 letnią praktyką i doświadczeniem w bankowości biznesowej i korporacyjnej. Ekspert w zakresie zarządzania i finansów. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego  w Poznaniu. Odpowiedzialna za rozwój biznesu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w regionie dolnośląskim i opolskim oraz kontakty z kluczowymi klientami, instytucjami państwowymi i samorządowymi.

Jarosław Łokietko – ekspert Centrum Obsługi Przedsiębiorców we Wrocławiu Agencji Rozwoju Przemysłu SA, absolwent  Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ekspert w zakresie finansów przedsiębiorstw, finansowania handlu zagranicznego oraz prawnych aspektów zabezpieczenia wierzytelności. Odpowiedzialny za doradztwo i wsparcie procesowe przedsiębiorców.

Ewa Nowak-Iskra – Dyrektor Regionu Dolnośląskiego Banku Gospodarstwa Krajowego z siedzibą we Wrocławiu. Kieruje zespołem odpowiedzialnym za nawiązywanie współpracy oraz obsługę klientów biznesowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz uczelni wyższych z terenu województwa dolnośląskiego. Współpracuje z szerokim gronem instytucji okołobiznesowych, wspierając przedsiębiorczość na Dolnym Śląsku. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w bankowości zdobyte w największych instytucjach finansowych w Polsce.

Krzysztof Jeziorny – specjalista ds. projektów rozwojowych w Regionie Dolnośląskim Banku Gospodarstwa Krajowego. Odpowiedzialny za nawiązywanie kontaktów z przedsiębiorcami oraz jednostkami samorządu terytorialnego a także za współpracę z instytucjami rozwoju działającymi w ramach Grupy Polski Fundusz Rozwoju oraz innymi jednostkami okołobiznesowymi zlokalizowanymi na terenie Województwa Dolnośląskiego.

 

Rejestracja

 

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1