Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Cykl webinariów dla HR (Interwencja Kryzysowa i Ochrona danych osobowych w dobie koronawirusa)

Data wydarzenia: 23/04/2020 10:00 - 15:00

W związku z organizowanym przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „INVEST-PARK” cyklem szkoleń online, w ramach których chcemy państwu zaproponować tematy związane z obecną sytuacją ekonomiczną przedsiębiorstw oraz sytuacją epidemiologiczną i związanymi z tym ograniczeniami zapraszamy na kolejne webinary.

Tym razem postanowiliśmy zorganizować 3 spotkania w jednym terminie ze względu na zakres tematyczny, który naszym zdaniem łączy się ściśle ze sobą.

WSSE utworzyło dla Państwa platformę wymiany informacji (Strefę Współpracy) dotyczących m.in. transferów pracowniczych, w związku z czym pragniemy przedstawić instruktaż obsługi w/w platformy. Instruktaż ten połączyliśmy z tematyką przygotowania samych transferów zgodnie z przepisami KP, a także wskazówkami miękkimi – jak działy HR i Zarządzający winni sobie radzić z trudnymi w tym czasie rozmowami z pracownikami dot. chociażby kwestii transferów czy zwolnień – Interwencja Kryzysowa dla HR.

Pod koniec dnia, po 2-godzinnej przerwie na odświeżenie umysłu, proponujemy Państwu również webinar poświęcony Ochronie Danych Osobowych, który w przypadku transferów i obecnych zmian przyda się szczególnie.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Zapraszamy państwa 23 kwietnia 2020 r.:

  • TEMAT: Instruktaż obsługi platformy WSSE „Strefa Współpracy” godz. : 10:00 – 10:15 oraz Interwencja kryzysowa dla HR ( w tym tamatyka transferów pracowniczych) godz.: 10:15 – 11:45

    REJESTRACJA

Brak opisu obrazka

  • TEMAT: Ochrona Danych Osobowych w dobie koronawirusa – perspektywa HR , godz. : 14:00 – 15:00

    REJESTRACJA

Brak opisu obrazka

 

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1