Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Europejskie MŚP w drodze do Indii: własność intelektualna, możliwości biznesowe i wyzwania

Data wydarzenia: 15/09/2021 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie do udziału w webinarium: Europejskie MŚP w drodze do Indii: własność intelektualna, możliwości biznesowe i wyzwania w dniu 15 września 2021 w godzinach 10:00 – 11:30 (webinarium w j. angielskim)

Brak opisu obrazka

Dlaczego Indie?

W listopadzie 2018 r. UE przyjęła nową strategię wobec Indii, której celem jest wzmocnienie partnerstwa strategicznego UE-Indie poprzez skupienie się na zrównoważonej modernizacji i wspólnych reakcjach na problemy globalne i regionalne. Ma służyć przez następną dekadę jako spójna platforma realizacji kluczowych interesów UE, poprawiając podejście UE do Indii. UE jest już pierwszym partnerem Indii pod względem handlu i inwestycji. Dwustronny handel towarami w 2019 r. i usługami w 2018 r. wynosi 107,5 mld euro, podczas gdy skumulowane BIZ w 2018 r. wynoszą 70,35 mld euro. Warto również zauważyć, że handel towarami UE-Indie jest niezwykle zrównoważony z eksportem wynoszącym 38,2 mld euro i importem do 39,6 mld euro. Świadczy to o komplementarności obu gospodarek. Około 6000 firm z UE jest obecnych w Indiach, zapewniając bezpośrednie i pośrednie zatrudnienie około 6,7 mln osób.

 

Podczas webinarium:

Dowiesz się więcej o rynku indyjskim, dostępnych możliwościach biznesowych i wsparciu oferowanym firmom z UE, w szczególności w sektorach środowiska, energii i zmian klimatycznych, ICT i urbanizacji w Indiach. Odkryjesz najlepszą strategię ochrony swojej własności intelektualnej podczas prowadzenia działalności w Indiach, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony innowacji. Na koniec doświadczeniu IP polskiej firmy prowadzącej działalność na rynku indyjskim.


LINK REJESTRACYJNY


Webinarium jest organizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą, India IP SME Helpdesk, EUROCHAMBRES oraz we współpracy z Business Support to the EU-India Policy Dialogue.

 

Więcej informacji

 

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1