Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Jak w świecie VUCA budować zaangażowanie ludzi i utrzymywać talenty w firmie?

Data wydarzenia: 14/12/2020 11:00 - 13:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Talent Development Institute zaprasza na bezpłatne webinarium:

Jak w świecie VUCA budować zaangażowanie ludzi i utrzymywać talenty w firmie?, które odbędzie się 14 grudnia br. o godzinie 11:00.

Świat VUCA czyli świat nieprzewidywalny, zmienny, skomplikowany i niejednoznaczny z jakim mierzymy się w biznesie wymaga niestandardowego podejścia do zarządzania ludźmi.
W  świecie VUCA potrzebny jest styl zarządzania:

 • który buduje  na potencjale wszystkich pracowników firmy,
 • buduje na przywództwie autentycznym lidera,
 • wymaga odwagi menedżerskiej – jednej z kluczowej kompetencji, która została wytypowana w ramach ogólnopolskich badań menedżerskich,
 • wymaga dostrzegania talentów w ludziach i odpowiedniego nim zarządzania.

Zakres merytoryczny spotkania:
Podczas najbliższego Webinaru opowiemy Państwu m.in o tym:

 1. Czym jest świat VUCA w biznesie i jaki to ma wpływ na biznes?
 2. Jakie kluczowe kompetencje powinien posiadać nowoczesny lider, także biorąc pod uwagę obecną sytuację biznesową (w oparciu o wyniki ogólnopolskich badań „Priorytety rozwojowe dla kadry menedżerskiej)
 3. Jak budować zaangażowanie w zespole, motywować ludzi do dodatkowego wysiłku, przy  świadomości też, że wielu martwi się o zdrowie, rodzinę, swoje stanowisko czy w ogóle utrzymanie pracy?
 4. Jakie style przywódcze wspierają zaangażowanie ludzi?
 5. Jak identyfikować talenty w zespołach: kogo uznać za talent? Jako go określić i jak nim zarządzać, aby utrzymać w organizacji?
 6. Jak samemu być zmotywowanym i inspirującym liderem, w sytuacjach stresujących, frustrujących i niepewnych, aby nie przekładało się to na zespół?

REJESTRACJA

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Elżbieta Krokosz, która od ponad 20 lat pracuje z międzynarodowymi firmami pomagając im w osiąganiu sukcesów poprzez rozwój przywództwa na każdym szczeblu organizacji, poprzez identyfikację i rozwój największych talentów w firmach oraz wdrażanie całościowych systemów rozwoju ludzi.

Pracowała przez 5 lat jako Learning & Development Manager w Irlandii dla największego banku irlandzkiego AIB zajmując się wdrażaniem Strategii Rozwoju Ludzi dla 8500 pracowników. Wdrażała wewnętrzne systemy coachingu dla działów AIB np. Bankowości Prywatnej, Inwestycje i Ubezpieczenia. Zarządzała programami talentowymi w AIB oraz rozwojem kompetencji dla całej populacji banku. 3 lata mieszkała także w Austrii i pracowała w Xerox Services jako Talent Consultant dla centrali OMV w Austrii.

Jej profesjonalne licencje obejmują takie narzędzia jak: Emotional Intelligence – Hay Group, UK, Myers Briggs (MBTI) – OPP Ltd., Occupational Testing Level A & B by British Psychological Association, Leadership Inventory by Hay Group, “Manager as Inspiring Leader” by The International School of Coaching, Extended DISC, Mental Thoughness Questionnaire (MTQ48).

Jest Partnerem Merytorycznym studiów Executive MBA Business Trends przy Wyższej Szkole Bankowej oraz prowadzącą zajęcia w ramach tych studiów z Przywództwa i Zarządzania Talentami.

Prowadziła projekty między innymi dla: ATOS, CanPack, Mars, Wrigley, Tauron, Raben, P4 (Play), CEDC, Avon, BP Poland, Procter & Gamble, Franklin Templeton, Żywiec, Whirlpool, Fortum Heat & Power, Faurecia, UBS, Molson Coors, Accor Hotels, Hewlett Packard, Global Logic

Brak opisu obrazka

 

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Tel. 74 664 91 64
Strona www: invest-park.com.pl

Godziny otwarcia

 • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1