Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kawa HR i Prawa – czyli rozmowy o paragrafach i kompetencjach

Data wydarzenia: 23/10/2020 10:00 - 12:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z OCRG, Hays Poland oraz kancelarią SDZLegal Schindhelm   zaprasza na bezpłatne webinarium:

„Kawa HR i Prawa – czyli rozmowy o paragrafach i kompetencjach”, które odbędzie się 23 października br. o godzinie 10:00

Cykl „Kawa HR i Prawa” to nasz sposób na prawne problemy w tzw. Miękkim HRze.

Niejednokrotnie przy okazji budowania wizerunku firmy i działań rozwojowych związanych chociażby z tworzeniem kanałów komunikacji, ścieżek kariery, systemu ocen pracowniczych itp. specjaliści HR zadają sobie pytanie : A co z prawnym aspektem naszych działań? Czy na pewno nie łamiemy żadnych przepisów? i chociaż zdaje się, że ten aspekt jest na marginesie powyższych działań, często okazuje się, że kwestie prawne wychodzą na pierwszy plan w coraz bardziej świadomym środowisku pracowniczym.

Co jest najlepszym sposobem na holistyczne potraktowanie tematu? – oczywiście spotkanie z Prawnikiem.

Proponujemy więc wspólną kawę, w trakcie której omówimy kwestie prawne w działaniach miękkiego HR-u, a nasz ekspert doradzi jak rozmawiać z prawnikiem, żeby uzyskać komplet niezbędnych informacji.

Na najbliższym spotkaniu skupimy się na:

  • programach talentowych,
  • narzędziach oceny/badania kompetencji i potencjału: Assessment/Development Centre, testy zdolności/wiedzy, kwestionariusze osobowościowe,
  • systemach oceny/ewaluacji.

REJESTRACJA

Brak opisu obrazka

Nasi eksperci:

Jadwiga Miśtak – HR-owiec i Project Manager, odpowiada merytorycznie za całość poza-rekrutacyjnych procesów HR realizowanych dla klientów Hays w Polsce.

Współautorka narzędzi do badania zaangażowania i satysfakcji, programów tranzycji kariery, a także procesów ewaluacji i rozwoju pracowników. Tworzy i rozwija metodologię oraz autorską bibliotekę zadań AC/DC wykorzystywanych zarówno w formie online jak i stacjonarnej. Na co dzień pracuje z klientami z różnorodnych branż, od produkcji, przez centra usług wspólnych, IT po spółki handlowe, realizując kompleksowe projekty budowania i rozwijania procesów i polityk HR. Prowadzi szkolenia i warsztaty, zdobywała doświadczenia zawodowe również w Parlamencie Europejskim oraz sektorze NGO, pracując z interesariuszami rozsianymi od Półwyspu Iberyjskiego, przez Bałkany, Kaukaz aż po Bliski Wschód. Współautorka książki Skuteczna Rekrutacja 2.0 oraz autorka artykułów dla czasopism i portali xn--branowychm-ljc.in: Personel i Zarządzanie, Puls HR.Posiada certyfikację z zakresu testów i kwestionariuszy SHL oraz Extended Disc, gościnnie wykłada przedmiot Rozwój i ocena pracownicza na studiach MBA w WSIiZ.

Wojciech Zając –  Radca prawny, partner kierujący działem prawa pracy w Kancelarii Prawnej Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy sp. k. działającej w międzynarodowej sieci Schindhelm.

Jest autorem szeregu artykułów, opracowań i wykładów z zakresu zbiorowego i indywidualnego prawa pracy, m.in. dotyczących tematyki elastycznych form zatrudnienia, czasu pracy, odpowiedzialności materialnej i porządkowej pracowników, problematyki związkowej, równego traktowania pracowników i mobbingu. Stale współpracuje jako wykładowca z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, Brytyjsko Polską Izbą Handlową oraz Dolnośląskim Forum HR prowadząc wykłady z prawa pracy dla przedsiębiorców. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W zakresie prawa pracy doradza i prowadzi działalność szkoleniową głównie dla przedsiębiorstw z udziałem kapitału zagranicznego m.in. z branży motoryzacyjnej (produkcja autobusów, silników samochodowych, wyposażenia, podzespołów mechanicznych), budowlanej (podmioty realizujące prace budowlane, produkcja materiałów budowlanych, produkcja maszyn budowlanych), gospodarki odpadami, przemysłu elektronicznego, handlu (sieci handlowe), przemysłu spożywczego, usług medycznych, produkcji maszyn, branży IT, usług architektonicznych i nadzoru budowlanego. Wojciech Zając zastępuje swoich Klientów w sporach sądowych z zakresu prawa pracy oraz reprezentuje ich przed organami kontroli pracy, w tym Państwową Inspekcją Pracy.

 

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Tel. 74 664 91 64
Strona www: invest-park.com.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1