Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Kompetencje miękkie kluczem do sukcesu

Data wydarzenia: 20/11/2020 13:00 - 14:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy oraz Klastrem Edukacyjnym „INVEST in EDU” zapraszają na cykl webinarów.  Wydarzenie odbywa się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Webinar 3: Kompetencje miękkie kluczem do sukcesu, który odbędzie się  20.11.2020 r. w godz. 13:00 – 14:00.

Podczas tego webinaru uczestnicy dowiedzą się czym są kompetencje miękkie i jaka jest ich rola na rynku pracy. Dodatkowo dowiedzą się jak można je rozwijać.

  • Co to są kompetencje miękkie
  • Dlaczego to właśnie one są najbardziej pożądane na rynku pracy
  • Jak rozwijać swoje kompetencje

REJESTRACJA

Prowadzący:

Dawid Torbacki – DWUP, Doradca zawodowy, psycholog, trener. Absolwent Uniwersytetu SWPS na kierunkach Psychologia Kliniczna, Psychologia Zarządzania i Marketingu oraz studiów podyplomowych z zakresu Stosowanej Psychologii Sportu. W szkole opartej na dowodach MODERATOR uzyskał dyplom Trenera Biznesu, a następnie ukończył Szkołę Trenerów Biznesu Akademii SET. Na co dzień pracuje w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy z osobami bezrobotnymi oraz poszukującymi i chcącymi zmienić pracę. Ma doświadczenie w pracy w projektach współfinansowanych ze środków unijnych gdzie pracował m.in. z pracownikami oświaty, młodzieżą szkolną, oraz osobami zainteresowanymi pracą zagranicą. Specjalizuje się w rozwoju kompetencji miękkich, treningu mentalnym oraz prowadzi trening zarządzania stresem z wykorzystaniem metody treningu progresywnego Jacobnsona, treningu oddechowego i wizualizacji. Prywatnie spełnia się w życiu rodzinnym jako mąż wspierający żonę w prowadzeniu własnej działalności oraz ojciec bawiący się z córką i synem w odkrywanie świata. Jest pasjonatem sportu, w tym, m. in. byłym mistrzem Dolnego Śląska w rajdach samochodowych.

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Tel. 74 664 91 64
Strona www: invest-park.com.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1