Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Konferencja inwestycyjna: ​Why Poland now? Attractive destination for energy and infrastructure projects!

Data wydarzenia: 03/03/2021 08:00 - 11:00

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Ambasada RP w Tokio, we współpracy z Keidanren, JETRO oraz Shokokai, mają ogromną przyjemność zaprosić Państwa na konferencję inwestycyjną pt. Why Poland now? Attractive destination for energy and infrastructure projects!, która odbędzie się 3 marca 2021 w godz. 8:00 – 11.00 (16:00-19:00 JST).

O konferencji

Wydarzenie organizowane jest w rocznicę wizyty Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Mateusza Morawieckiego w Japonii. Jego formuła koncentruje się na tematyce inwestycyjnej w kontekście zainteresowania japońskich partnerów inwestycjami w dziedzinie energetyki oraz infrastruktury.

Konferencja stwarza wyjątkową okazję dla przedstawicieli polskiego i japońskiego biznesu do wirtualnych spotkań z szerokim gronem potencjalnych partnerów, klientów i inwestorów, nawiązania i podtrzymania relacji biznesowych oraz do przedyskutowania planów potencjalnej współpracy a także zapoznania się z możliwościami współpracy, jakie oferują sektory infrastruktury i energetyki.

Rejestracja

Zgłoszenia poprzez formularz rejestracyjny będą przyjmowane do 28 lutego br. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zakończenia przyjmowania aplikacji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: 

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1