Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Krajowy Rejestr Zadłużonych – czym jest i jak się z niego korzysta? Compliance dla ludzi

Data wydarzenia: 20/05/2022 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

Sendero Tax & Legal wspólnie z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną INVEST-PARK przygotowało dla Państwa cykl wydarzeń poświęconych Compliance pn. :

 

Krajowy Rejestr Zadłużonych – czym jest i jak się z niego korzysta? Compliance dla ludzi

 

Będziemy spotykali się z Państwem co 2 lub co 3 tygodnie i omówimy wybrane zagadnienia dotyczące prawa i podatków. Chcemy podzielić się naszą wiedzą z wybranych zakresów. Chcemy też oswoić Państwa z tym obcym pojęciem.

O compliance chcemy porozmawiać ludzkim językiem. Przede wszystkim będziemy skupiali się na Państwu – uczestnikach naszych spotkań. Liczymy na to, że wspólnie z Państwem stworzymy miejsce do wymiany doświadczeń. Poznanie Państwa perspektywy jest dla nas bardzo ważne – tylko w ten sposób jesteśmy w stanie Państwu pomóc w rozwiązaniu istniejących problemów.

Niemniej ważne jest dla nas to, by upraszczać komunikację, którą Państwa przedsiębiorstwa kierują do pracowników. By procedury w firmie działały, to muszą być zrozumiałe i łatwe w stosowaniu. Pokażemy Państwu, jak odpowiednio zaprojektować wewnętrzne polityki i procesy.

Zapraszamy na kolejne spotkanie:

 

Krajowy Rejestr Zadłużonych  – ujęcie praktyczne

 

które odbędzie się 20 maja 2022 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

Uczestnikom webinaru przybliżymy zasady działania Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), który zaczął funkcjonować od 1 grudnia 2021 r. Omówimy jakie są cele i funkcje tego rejestru. Wskażemy, jakie informacje można tam znaleźć. Podpowiemy, jak korzystać z portalu KRZ, aby zminimalizować ryzyko trafienia na niewypłacalnego kontrahenta.

Na webinar zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się, co to właściwie jest Krajowy Rejestr Zadłużonych oraz jakie ma znaczenie praktyczne w obrocie gospodarczym. Jesteśmy przekonani, że przedstawione treści będą interesujące dla wszystkich uczestników. Zarówno dla tych, którzy mieli już okazję zapoznać się z KRZ, jak i dla osób, które o tym rejestrze jeszcze nie słyszały.

 

Agenda spotkania:

 

  1. Co wspólnego ma KRZ z KRD?
  2. Cele, zasady działania, funkcje i elementy rejestru.
  3. Kto może trafić do KRZ?
  4. Elektroniczne składanie i doręczenia pism w ramach KRZ.
  5. Rejestracja, logowanie i wyszukiwanie informacji w KRZ.
  6. Podsumowanie.

Nasz ekspert:

 

Piotr Szymczyk

radca prawny w Sendero Tax & Legal. Doradza Klientom w sprawach z zakresu prawa gospodarczego oraz cywilnego. Pomaga zarządom spółek w bieżącym prowadzeniu działalności, w tym w sprawach korporacyjnych. Do jego zainteresowań należy także reprezentowanie kredytobiorców w procesach sądowych związanych z umowami waloryzowanymi do waluty obcej oraz doradzanie przy transakcjach handlowych. Doświadczenie zdobył pracując w renomowanych kancelariach prawniczych na terenie Wrocławia, obsługujących zarówno Klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

 

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Tel. 74 664 91 64
Strona www: invest-park.com.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1