Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

„Sygnalista to nie donosiciel”

Data wydarzenia: 02/11/2021 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

Sendero Tax & Legal wspólnie z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną INVEST-PARK przygotowało dla Państwa cykl wydarzeń poświęconych Compliance pn. :

Procedury i inne „zbędne” rzeczy – Compliance dla ludzi”

 

Będziemy spotykali się z Państwem co 2 lub co 3 tygodnie i omówimy wybrane zagadnienia dotyczące prawa i podatków. Chcemy podzielić się naszą wiedzą z wybranych zakresów. Chcemy też oswoić Państwa z tym obcym pojęciem.

O Compliance chcemy porozmawiać ludzkim językiem. Przede wszystkim będziemy skupiali się na Państwu – uczestnikach naszych spotkań. Liczymy na to, że wspólnie z Państwem stworzymy miejsce do wymiany doświadczeń. Poznanie Państwa perspektywy jest dla nas bardzo ważne – tylko w ten sposób jesteśmy w stanie Państwu pomóc w rozwiązaniu istniejących problemów.

Niemniej ważne jest dla nas to, by upraszczać komunikację, którą Państwa przedsiębiorstwa kierują do pracowników. By procedury w firmie działały, to muszą być zrozumiałe i łatwe w stosowaniu. Pokażemy Państwu, jak odpowiednio zaprojektować wewnętrzne polityki i procesy.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie:

Sygnalista to nie donosiciel”

które odbędzie się 2 grudnia 2021 r. w godzinach 10:00 – 12:00.

 

Jest to drugie wydarzenie z cyklu o Compliance. Z uczestnikami webinaru porozmawiamy o nowym obowiązku dla przedsiębiorców – wdrożeniu procedury zgłaszania nieprawidłowości. Uczestnicy webinaru dowiedzą się, jakie działania powinni podjąć pracodawcy. Powiemy również o tym, jak nowa procedura może wspierać komunikację w zakładzie pracy. Omówimy również ryzyka związane z nieprawidłowym wdrażaniem wewnętrznych procedur dotyczących zgłaszania nieprawidłowości.

Na webinar zapraszamy wszystkie osoby, które chcą pogłębić swoją wiedzę o sygnalistach. Jesteśmy przekonani, że przedstawione treści będą interesujące dla wszystkich uczestników. Chodzi nam zarówno o osoby posiadające duże doświadczenie z zakresu whistleblowingu, jak również o te osoby, które jeszcze nie zapoznały się z nowymi przepisami.

 

Agenda:

  1. Nowy obowiązek przedsiębiorców
  2. Kim jest sygnalista?
  3. Co może zgłaszać sygnalista?
  4. Kanały zgłaszania
  5. Procedura i jej elementy
  6. Ochrona sygnalisty
  7. Korzyści i zagrożenia dla przedsiębiorców
  8. Podsumowanie

 

Nasz ekspert:

Szymon Szurgacz

Doradza Klientom Sendero w sprawach z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, własności intelektualnej i danych osobowych. W ostatnim czasie jego prace koncentrują się wokół zagadnień związanych z ochroną danych osobowych i ochroną dóbr własności intelektualnej. Są to dziedziny ściśle związane z Compliance w przedsiębiorstwach. Brał udział w większości wdrożeń realizowanych przez Sendero w zakresie systemów ochrony danych osobowych (RODO). Marównież duże doświadczenie w prowadzeniu kompleksowych audytów wewnętrznych.

 

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Tel. 74 664 91 64
Strona www: invest-park.com.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1