Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

SLIM VAT / Praktyczne doświadczenia z nowym JPK

Data wydarzenia: 04/02/2021 10:00 - 12:00

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z KPMG zaprasza na bezpłatne webinarium:

SLIM VAT / Praktyczne doświadczenia z nowym JPK”, które odbędzie się 4 lutego 2021 r. od 10:00 do 12:00.

Podczas webinarium, ekspert KPMG przedstawi istotne zmiany, które weszły w życie od 1 stycznia 2021 r. w pakiecie SLIM VAT, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii korygowania rozliczeń – zarówno po stronie sprzedawcy jak i nabywcy. Przepisy te rodzą praktyczne wątpliwości co do rodzaju dokumentacji, która może potwierdzać warunki korekty, ujęcia faktur korygujących przez nabywcę a także stosowanych praktyk i procedur.

Dodatkowo, mając na uwadze odpowiedzialność w zakresie nowej, zunifikowanej struktury JPK, ekspert KPMG przedstawi praktykę interpretacyjną i podstawowe punkty istotne w analizie, a także możliwe do wdrożenia rozwiązania, ograniczające taką odpowiedzialność.

LINK DO REJESTRACJI

Nasz ekspert:

Agnieszka Przeorek – Senior Tax Manager .

Posiada 12  lat doświadczenie w doradztwie podatkowym. W ramach swojej codziennej pracy prowadzi projekty polegające na weryfikowaniu prawidłowości rozliczeń podatkowych i doradztwie dla dużych grup kapitałowych. Specjalizuje się w doradztwie typu compliance – tj. prawidłowym wypełnianiu obowiązków podatkowych, tworzeniu procedur oraz procesów, a także optymalizowaniu ich, zwiększaniu efektywności oraz szukaniu bezpiecznych sposób oszczędności podatkowych. Obszarem, któremu pani Agnieszka w ostatnim czasie poświęca większość uwagi jest obszar podatku VAT. W ostatnich miesiącach prowadziła m.in.  projekty wdrożeniowe oraz weryfikacyjne implementacji nowego Jednolitego Pliku Kontrolnego. Reprezentuje też swoich klientów w kontrolach i postępowaniach podatkowych – głównie w zakresie podatków obrotowych. Pani Agnieszka jest licencjonowanym doradcą podatkowym.

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Tel. 74 664 91 64
Strona www: invest-park.com.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1