Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Slovak Matchmaking Fair

Data wydarzenia: 25/05/2021 00:00

Wydarzenie organizowane od 15 lat tym razem w formule online. Weź udział w Slovak Matchmaking Fair

Słowacka Agencja Rozwoju Inwestycji i Handlu (SARIO) Slovak Matchmaking Fair 2021 online, największe międzynarodowe wydarzenie na Słowacji poświęcone współpracy słowackich i zagranicznych firm, które odbędzie się 25 maja 2021 r.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Gospodarki Republiki Słowackiej od 15 lat. W tym roku przy aktywnym udziale Ministra Gospodarki.
Slovak Matchmaking Fair 2021 to spotkania bilateralne, prezentacja ofert partnerskich, wolnych mocy produkcyjnych czy wspólnych przedsięwzięć z różnych dziedzin przemysłu. Wydarzenie to możliwość zdobycia nowych kontaktów, możliwości biznesowych i inwestycyjnych.
Tegoroczny temat to Nowoczesny Przemysł i jak postęp w stosowaniu inteligentnych technologii i ta nowa faza gospodarcza wpływają na transformację regionu. Dyskusje panelowe dostarczą informacji na temat możliwości związanych z transferem technologii, dywersyfikacją i innowacjami.

Podczas zaplanowanych indywidualnych sesji B2B umożliwia nawiązanie nowych kontaktów i zacieśnienie współpracy. Planowane będą spotkania bilateralne z firmami z sektorów: motoryzacyjnego, inżynieryjnego, energetycznego, technologii informacyjno-komunikacyjnych, badań i rozwoju oraz innowacji. Dodatkowo można spotkać się z przedstawicielami uczelni i ośrodków naukowych oraz partnerami Wydarzenia, którzy udzielą Państwu konsultacji na aktualne tematy.

W ramach programu towarzyszącego konsultanci SARIO wraz z innymi partnerami wydarzenia będą oferować swoje usługi, czyli konsultacje i fachowe doradztwo.

Więcej informacji

REJESTRACJA

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Tel. 74 664 91 64
Strona www: invest-park.com.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1