Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Webinar: Ludzie i Maszyny – Wyzwania w Utrzymaniu Ruchu_ PRELUDIUM

Data wydarzenia: 12/01/2022 10:00 - 12:30

Webinar: Ludzie i Maszyny – Wyzwania w Utrzymaniu Ruchu_ PRELUDIUM

12 stycznia 2022 r., godz. 10:00

Agenda spotkania:

 

  1. Wyzwania Utrzymania Ruchu i Zarządzania Majątkiem w dzisiejszym świecie – Arek Burnos Seam Group Sp. z o.o.
  2. komunikacja i kompetencje miękkie managerów i specjalistów technicznych – Aleksandra Ledwoń  LHH ( LEE HECHT HARRISON POLSKA Sp. z o.o.),
  3. Q&A

 

Do kogo skierowane jest webinar?:

Spotkanie skierowane jest głównie do managerów działów UR ale także do działów HR i HR BP, którzy są wsparciem dla UR w ich codziennych wyzwaniach

 

Prowadzący:

 

Brak opisu obrazka

Arek Burnos

Managing Director EMEA, Senior Consultant

 Ekspert w zakresie zarządzania aktywami w organizacjach ukierunkowanych na aktywa: przedsiębiorstwach produkcyjnych, energetycznych, wydobywczych i transportowych. Specjalista w zakresie zarządzania technicznego, organizacji działów utrzymania ruchu, rozwoju procesów niezawodnościowych oraz optymalizacji przepływów utrzymania ruchu. Silnie ukierunkowany na poprawę praktycznej współpracy pomiędzy działami operacyjnymi i technicznymi. Arek opracował i zarządzał licznymi projektami ukierunkowanymi na poprawę zarządzania aktywami w całym regionie EMEA. Na stałe pełni funkcję starszego konsultanta/eksperta w projektach związanych z zarządzaniem niezawodnością i utrzymaniem ruchu, wdrożeniami CMMS/EAM oraz zarządzaniem projektami CAPEX.

Rozwinął ponad 15 strategii zarządzania aktywami (SAMP) dla średnich i dużych organizacji.

Arek przeprowadził 150 szkoleń otwartych i liczne dedykowane kursy. Prywatnie Arek jest żeglarzem i amatorem walki wręcz.

 

Brak opisu obrazka

Aleksandra Ledwoń 

Coach / Trener / Konsultant Kariery LHH  (LEE HECHT HARRISON POLSKA Sp. z o.o.)

 Akredytowany Coach ICF, Trener, Konsultant kariery z 19 doświadczeniem w projektach rozwojowych i zmianowych. 6 letnia praktyka w zarządzaniu oddziałem firmy, prowadzeniu i koordynacji dużych projektów outplacementowych i unijnych. Współpracuje z LHH od ponad 13 lat specjalizując się w : warsztatach rozwojowych dla kadry zarządzającej wszystkich szczebli organizacji, pracowników z pierwszej linii (brygadzistów) oraz specjalistów z różnych branż; warsztatach zmianowych dla menedżerów i zespołów pomagając im w przechodzeniu przez trudne zmiany organizacyjne – wsparcie w procesie restrukturyzacji/komunikowania zmiany; coachingu menedżerskim i mentoringowym; coachingu kariery; warsztatach planowania kariery i budowania wizerunku; spotkaniach interwencji kryzysowej ETM (Employee Transition Meeting).

Jako Coach Kariery prowadzi zajęcia indywidualne i warsztatowe z klientami z rożnych branż, na zróżnicowanych poziomach organizacyjnych, od klienta produkcyjnego po korporacyjnego: Management Team i Dyrektorzy, Kierownicy, kluczowi eksperci, Liderzy, Specjaliści, Pracownicy produkcyjni.

Powadziła także szkolenia, wykłady i warsztaty dla studentów i absolwentów podczas Targów Pracy oraz projektu Inżynieria Kultury. Udział w akcji gazety Wieczór Wrocławia „Szukamy pracy” oraz audycjach Radia Wrocław z zakresu lokalnego rynku pracy.

 

Brak opisu obrazka

 

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Tel. 74 664 91 64
Strona www: invest-park.com.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1