Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zaproszenie – BHP w innym ujęciu – perspektywa kancelarii prawnej Sendero Tax & Legal. BHPIOŚ – podwójna rola specjalistów BHP i ochrony środowiska – webinar

Data wydarzenia: 30/01/2024 10:00 - 11:30

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią Sendero Tax & Legal  zaprasza na webinarium BHPIOŚ – podwójna rola specjalistów BHP i ochrony środowiska, które odbędzie się 30 stycznia 2024 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

 

Drodzy Państwo ze względu na ogromne zainteresowanie cyklem BHP w innym ujęciu – perspektywa kancelarii prawnej Sendero Tax & Legal wraz z naszym Partnerem postanowiliśmy, że 2024 roku zaproponujemy Państwu kontynuację cyklu. Liczymy na Państwa uczestnictwo.

OPIS WEBINARU

Podczas pierwszego spotkania chcemy wspólnie z Państwem porozmawiać o roli, jaką w przedsiębiorstwie pełnią specjaliści BHP oraz osoby odpowiedzialne za ochronę środowiska. Wiele firm, z którymi współpracujemy, łączy te funkcje w ramach jednego działu. Często zdarza się, że te zagadnienia obsługuje jedna osoba.

Czy realizacja tych wszystkich obowiązków może być łączona, czy powinna jednak wyraźnie być rozdzielona? Jakie niesie to ze sobą ryzyka? O tym chcemy z Państwem porozmawiać.

 

AGENDA

  1. Podwójna rola specjalisty
  2. Niedoceniona odpowiedzialność – niedoszacowane ryzyko
  3. Compliance na stanowisku pracy
  4. Dwa światy, wspólne zagadnienia
  5. Chemia łączy wszystkich
  6. Podsumowanie

 

Spotkanie poprowadzI dla Państwa:

Anna Wieczorek

radca prawny, wspólnik kancelarii Sendero

W Sendero kieruje praktyką obrotu nieruchomościami oraz prawa ochrony środowiska. Specjalizuje się w doradztwie prawnym w zakresie procesu inwestycyjnego. Jej Klienci to przede wszystkim inwestorzy działający na rynku deweloperskim. Przeprowadziła wiele transakcji związanych z dużymi inwestycjami nieruchomościowymi, w szczególności przy nabywaniu i zbywaniu kompleksów biurowych oraz nieruchomości mieszkaniowych. W ostatnich latach coraz więcej czasu poświęca kwestiom związanym z ochroną środowiska. Ta gałąź prawa – szczególnie w ostatnim czasie – ma coraz większe znaczenie i istotnie wpływa na bieżącą działalność wielu firm.

Filip Firut

radca prawny

Specjalizuje się przede wszystkim w zagadnieniach związanych z prawem pracy i ochroną danych osobowych. Nadzoruje audyty i prowadzi procesy wdrożeniowe procedur z zakresu prawa pracy oraz RODO. Jego praca polega głównie na kompleksowym wspieraniu działów HR w dużych przedsiębiorstwach. Często przygotowanie odpowiedniej strategii dla Klienta wykracza poza wyłącznie znajomość przepisów prawa. Dlatego w codziennej pracy bardzo ważny dla niego jest sposób komunikacji do Klienta oraz Klienta do swoich pracowników.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/bhpios-podwojna-rola-specjalistow-bhp-i-ochrony-srodowiska/register?_gl=1*1cilliz*_ga*MTEyMjY3OTI5MC4xNjk1Mjg4NDU1*_ga_K7H94QHX99*MTcwNTA2NzU2MC4yMDguMS4xNzA1MDY4NjQzLjYwLjAuMA

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Tel. 74 664 91 64
Strona www: invest-park.com.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1