Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zaproszenie na Konferencję pt. Transformacja strategiczna jako sposób na budowę wartości przedsiębiorstwa w warunkach niepewnego otoczenia

Data wydarzenia: 03/11/2022 09:30 - 13:30

Szanowni Państwo,

Brak opisu obrazka

 

Stephen R. Covey, wybitny ekspert w dziedzinie przywództwa powiedział „Jeśli jest jedna rzecz pewna w biznesie, to jest nią niepewność”. Sytuacja makroekonomiczna minionych miesięcy sprawiła, że przedsiębiorstwom przychodzi funkcjonować w szczególnie niepewnym i turbulentnym otoczeniu. Dynamika zachodzących zmian stanowi szczególne wyzwanie dla prezesów, zarządów i menedżerów w kontekście nie tyle przetrwania, a budowy przewagi konkurencyjnej i dalszego rozwoju przedsiębiorstwa.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowisk biznesowych, Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z KPMG Polska pragnie zaprosić państwa na konferencję pt. Transformacja strategiczna jako sposób na budowę wartości przedsiębiorstwa w warunkach niepewnego otoczenia.

W trakcie wydarzenia eksperci z dziedziny budowy strategii przedsiębiorstwa opowiedzą o głównych wyzwaniach związanych z funkcjonowaniem firmy w zmiennym otoczeniu, przedstawią kluczowe zmiany w trendach rynkowych oraz ich wpływ na kondycję finansową przedsiębiorstwa, a także omówią główne zagadnienia związane z procesem tworzenia modelu strategicznego. W dalszej części zaprezentowane zostaną wyzwania związane z kluczowymi czynnikami ESG jako szansy rozwojowej, a także przedstawiona zostanie rozwijająca się koncepcja Value Due Diligence, czyli maksymalizacji wartości przedsiębiorstwa w krótkim okresie. W drugiej części wydarzenia eksperci KPMG Polska w dziedzinie podatków powiedzą jak zarząd może przygotować się na nieustanną zmienność otoczenia podatkowego, przedstawią główne zmiany w Kodeksie Spółek Handlowych oraz najistotniejsze zmiany podatkowe, mogące nadejść w kolejnych miesiącach.

Całość wydarzenia zostanie zwieńczona sesją gdzie nasi eksperci odpowiedzą na pytania i pozostaną do Państwa dyspozycji.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 października 2022 r.

Szczegóły poniżej:

Zaproszenie Z Harmonogramem

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1