Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

ZAPROSZENIE na warsztaty 8D – 31 stycznia 2024 r. Centrum Szkoleniowe INNOVATION PARK w Wałbrzychu | #StrefaWarsztatów

Data wydarzenia: 31/01/2024 09:00 - 15:00

Szanowni Państwo,

korzystając z okazji, jeszcze raz Życzymy Państwu Wszelkiej Pomyślności w Nowym Roku oraz nowych i jeszcze ciekawszych pomysłów z nami na szkolenia dla Państwa pracowników. Ponadto dziękujemy ponownie za ubiegły rok, bardzo dobrą współpracę i tak liczne uczestnictwo w naszych wydarzeniach. Ponownie zatem w tym roku mamy przyjemność zaprosić Państwa do Strefy Warsztatów i udziału w kolejnych wydarzeniach dla przedsiębiorców strefowych, tym razem zapraszamy na warsztaty z metody 8D pn.

„Optymalizacja procesów w przedsiębiorstwie – procedura 8D”

które odbędą się w dniu 31 stycznia 2024 r. (środa) w godz. 9:00 – 15:00 dla maksymalnie 50 osób w Centrum Szkoleniowym INNOVATION PARK w Wałbrzychu (ul. Villardczyków 17).

W przypadku braku darmowych miejsc parkingowych bezpośrednio pod Centrum, prosimy o parkowanie na wcześniejszym większym i również darmowym parkingu dla ciężarówek.

Szkolenie dedykowane jest wyłącznie przedsiębiorcom wałbrzyskiej Strefy i kierowane jest dla osób pracujących w działach produkcji, utrzymania ruchu, jakości, reklamacji, magazynowania oraz HR i administracji z poziomem wiedzy podstawowej oraz średniozaawansowanej w zakresie tematu szkolenia.

Brak opisu obrazka

📌 Termin i godziny warsztatów? – 31.01.2024 r. w godzinach 9:00 – 15:00 (dodatkowo zaplanowano lunch dla uczestników na godz. 15:00).

📌 Z kim? – z firmą szkoleniową PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE B. T. Greber sp. j.

📌 O czym będziemy rozmawiać i nad czym będziemy pracować? – o m.in. raporcie 8D i rozwiązywaniu problemów w przedsiębiorstwie za pomocą metody 8D.

📌 Gdzie? – w Centrum Szkoleniowym INNOVATION PARK w Wałbrzychu (ul. Villardczyków 17).

📌 Dla kogo? – dla pracowników działu produkcyjnego i okołoprodukcyjnego, magazynowania oraz HR i administracji firm działających w wałbrzyskiej Strefie.

📌 Jaki poziom wiedzy? – podstawowy oraz średniozaawansowany.

Brak opisu obrazka

 

Pod koniec wydarzenia o godz. 15:00, obędzie się lunch dla uczestników szkolenia, który nastąpi po wręczeniu certyfikatów udziału oraz krótkiej anonimowej ankiecie, badającej poziom zadowolenia z warsztatów.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona do 50. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie maksymalnie trzech osób z Państwa firmy z podaniem imion, nazwisk oraz stanowisk. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy uczestników.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 29.01.2024 r. na adres: p.cichon@invest-park.com.pl

Osoby, które się zarejestrują, otrzymają wiadomość potwierdzającą uczestnictwo w szkoleniu oraz szczegóły dotyczące agendy warsztatów i sylwetek trenerów.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z p. Piotrem Cichoniem, t. +48 609 050 118.

#StrefaWarsztatów

#WorkshopZone

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Tel. 74 664 91 64
Strona www: invest-park.com.pl

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1