Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zaproszenie na webinarium_ Nowelizacja kodeksu pracy-rewolucja, czy ewolucja w zatrudnianiu pracowników? Propozycja zmian w zakresie wprowadzenia do kodeksu pracy dyrektyw work life balance oraz dyrektywy o przejrzystych warunkach pracy. ” 10.02.23.

Data wydarzenia: 10/02/2023 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna INVEST-PARK wspólnie z Kancelarią Prawną Lebek & Wspólnicy zaprasza na darmowe webinarium pn. :

Nowelizacja kodeksu pracy – rewolucja, czy ewolucja w zatrudnianiu pracowników? Propozycja zmian w zakresie wprowadzenia do kodeksu pracy dyrektywy

work life balance oraz dyrektywy o przejrzystych warunkach pracy.

 

które odbędzie się 10 lutego 2023 r. w godzinach 10:00 – 12:00.

Szkolenie ma przybliżyć Państwu nowe regulacje związane z implementacją Dyrektyw Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1158 z dnia 20 czerwca 2019 r. w sprawie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym rodziców i opiekunów oraz uchylająca dyrektywę Rady 2010/18/UE oraz 2019/1152 z dnia 20 czerwca 2019 r. w sprawie przejrzystych i przewidywalnych warunków pracy w Unii Europejskiej, które mają na celu umożliwienie pracownikom uelastycznienia wykonywanej pracy, w szczególności dla pracowników będących młodymi rodzicami. Druga z dyrektyw ma na nałożenie większej ilości obowiązków informacyjnych na pracodawcę, które mają spowodować, że pracownicy będą lepiej poinformowani o swoich prawach i obowiązkach.

 

Agenda:

 • Wprowadzenie;
 • Nowe zasady udzielania urlopu rodzicielskiego;
 • Nowe zasady udzielania urlopu ojcowskiego;
 • Nowe uprawnienia pracowników w zakresie udzielania urlopów opiekuńczych;
 • Zmiany w zakresie dodatkowych dni wolnych od pracy dla pracowników;
 • Elastyczna organizacja czasu pracy dla poszczególnych grup pracowników;
 • Nowe zasady ochrony trwałości stosunku pracy;
 • Wprowadzenie przejrzystych warunków zatrudnienia oraz nowych obowiązkach informacyjnych dla pracodawcy względem pracownika;
 • Zmiany w zakresie umów o pracę;
 • Podsumowanie

 

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Wojciech GórskiAssociate, aplikant adwokacki Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych polskich i zagranicznych w zakresie prawa pracy, prawa zobowiązań oraz prawa umów. Doświadczenie zdobywał w jednych z największych kancelarii we Wrocławiu oraz Warszawie, dzięki temu zajmował się również obsługą prawną podmiotów notowanych na giełdzie papierów wartościowych. Świadczy usługi prawne w zakresie indywidualnego oraz zbiorowego prawa pracy, procesów pracowniczych oraz prawa umów. Posiada również doświadczenie w sprawach z zakresu ochrony danych osobowych oraz compliance.

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

Kategorie wydarzenia: Brak kategorii

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych
Tel. 74 664 91 64
Strona www: invest-park.com.pl

Godziny otwarcia

 • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1