Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
SHIFT + ALT + 1 - Wybór Menu
ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zaproszenie – Podatki, technologia, odpowiedzialność – jak poruszać się sprawnie w gąszczu danych i ogromie raportowań – webinar

Data wydarzenia: 28/11/2023 10:00 - 12:00

Szanowni Państwo,

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z KPMG zaprasza na webinarium Podatki, technologia, odpowiedzialność – jak poruszać się sprawnie w gąszczu danych i ogromie raportowań, które odbędzie się 28 listopada 2023 r. w godzinach 10:00 – 12:00.

 

 

W trakcie szkolenia eksperci KPMG omówią najnowsze zmiany w raportowaniach podatkowych, nowe obowiązki, praktyczne problemy związane z koniecznością przekazywania coraz większej ilości danych organom skarbowym (a także jak dane te mogą być analizowane przez odpowiednie organy). Dodatkowo w trakcie spotkania zostaną omówione pewne rozwiązania IT pozwalające na zarządzanie danymi i obiegiem informacji w przedsiębiorstwie. Istotnym aspektem webinaru będzie również technologia w służbie zarządzania funkcją podatkową w przedsiębiorstwie i związanej z tym odpowiedzialności.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Agnieszka Przeorek, Dyrektor w dziale doradztwa podatkowego w KPMG w Polsce, doradca podatkowy

Agnieszka dołączyła do KPMG w 2008 roku. Agnieszka jest ekspertem w zakresie doradztwa „compliance” i procesowym podejściu do funkcji podatkowej w przedsiębiorstwie (również w przypadku przedsiębiorstw działających w Specjalnej Strefie Ekonomicznej / Polskiej Strefie Inwestycji). Jej doświadczenie obejmuje zarówno podatki dochodowe (CIT, PIT), jak i podatki obrotowe (VAT). Agnieszka w swojej codziennej działalności dba o interesy podatników z kapitałem polskim, jak i zagranicznym. Agnieszka reprezentuje również klientów w licznych postępowaniach podatkowych oraz w kontaktach z organami skarbowymi, np. w zakresie wniosków interpretacyjnych czy nadpłatowych.

 

Michał Seweryn, Starszy Menedżer w dziale doradztwa podatkowego w KPMG w Polsce, radca prawny

Michał dołączył do KPMG w 2015 roku. Posiada doświadczenie w realizacji projektów dla podmiotów krajowych oraz zagranicznych. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym ze szczególnym uwzględnieniem podatków dochodowych, jak również doradztwie prawnym w zakresie prawa spółek handlowych oraz prawa gospodarczego. Jego doświadczenie obejmuje w szczególności doradztwo w zakresie raportowania schematów podatkowych (MDR) oraz przeprowadzania kompleksowych procesów reorganizacyjnych podmiotów gospodarczych. Michał jest członkiem wyspecjalizowanego zespołu KPMG MDR Core posiadającego bogate doświadczenie bazujące na licznych projektach z podmiotami z różnych branż, regularnych kontaktach z organem podatkowym wyspecjalizowanym w zakresie MDR, kontaktach z Ministerstwem Finansów, jak również cyklicznych spotkaniach z innymi spółkami doradczymi BIG4.

 

Małgorzata Kowalczyk, Associate Director w KPMG Consulting

Małgorzata posiada blisko 20- letnie doświadczenie zawodowe w zakresie projektów związanych z działalnością operacyjną jak również projektów IT związanych z automatyzacją i digitalizacją procesów biznesowych. Prowadziła szereg projektów w zakresie opracowania modeli operacyjnych, poprawy efektywności procesów oraz zrealizowała szereg audytów operacyjnych. Posiada doświadczenie w digitalizowaniu procesów w oparciu o platformy typu workflow oraz automatyzowaniu procesów z wykorzystaniem technologii Robotic Process Automation. W ramach realizowanych projektów łącząc wiedzę procesową i techniczną oraz wiedzę z zakresu zarządzania projektami odpowiadała za analizę obecnych procesów, opracowanie docelowego modelu, przygotowanie analiz przedwdrożeniowych jak również za całościowe zarządzanie projektem i dostarczenie docelowego rozwiązania.

 

Justyna Piekarska, ACMA, CGMA, Dyrektor, KPMG Consulting

Justyna w KPMG odpowiedzialna jest za transformację firm w organizacje oparte o dane, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii chmurowych i narzędzi Business Intelligence, a także poprzez rozwój strategii w obszarze danych, wybór odpowiednich wskaźników efektywnościowych oraz zastosowaniu zasad data governance. Justyna specjalizuje się we wdrożeniach nowoczesnej analityki danych, w celu usprawnienia manualnych procesów raportowania danych i uzyskania wysokiej jakości informacji, a także identyfikacji inicjatyw, które będą miały wpływ na wzrost wartości organizacji poprzez wzrost przychodów lub optymalizację kosztów. Justyna posiada duże doświadczenie w obszarze rachunkowości finansowej i menedżerskiej oraz jest członkiem CIMA. Połączenie wiedzy biznesowej i technicznej pozwala zapewnić, że projekty prowadzone są optymalnie nie tylko od strony technologii, ale także od strony poprawności merytorycznej i zrozumienia biznesowego.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W GRAFIKĘ:

Brak opisu obrazka

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/podatki-technologia-odpowiedzialnosc-jak-poruszac-sie-w-gaszczu-danych-i-ogromie-raportowan/register?_gl=1*bgm16f*_ga*MTEyMjY3OTI5MC4xNjk1Mjg4NDU1*_ga_K7H94QHX99*MTcwMDA0NTk4MC4xMjQuMS4xNzAwMDQ5NTg3LjUzLjAuMA..

Kategorie wydarzenia:

WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA „INVEST-PARK” sp. z o.o.

ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

  • pn. - pt. 08:00 - 16:00
Strona utworzona w standardzie WCAG 2.1